Dolany – Určice 2:0 (0:0)

Určice na půdě Dolan nevyužily v prvním poločase své šance a ke slovu se začali dostávat domácí. Pět minut po pauze se prosadil Vrána. Do otevřené obrany Určic se nakonec svěřencům Petra Máčaly podařilo udeřit i podruhé, těsně před koncem si dal vlastní gól Bokůvka.

Zdroj: Olomoucký KFS/Deník

Velké Losiny – Mohelnice B 1:1 (1:0)

Další remízu si připsal v předešlých týdnech rozjetý tým Velkých Losin. Rezerva Mohelnice šla v lázeňském městě rychle do vedení, alespoň bod zachránil pro domácí celek v 87. minutě Macek.

Šternberk – Kojetín-Kovalovice 3:1 (3:0)

Vydařenou první půli zažili fotbalisté Šternberka v zápase proti Kojetínu, chvíli před pauzou už vedli 3:0. Hosté dokázali už jen korigovat dvě minuty před koncem. Závěr zápasu okořenily dvě červené karty.

Medlov – Chválkovice 3:1 (2:1)

Pro poslední celek tabulky zajistil jednogólový náskok proti Medlovu Radek Štefek, olomoucký tým ale ještě do poločasu zase prohrával. Domácí hráči výsledek za tři minuty otočili a ve druhé půli přidal z penalty pojistku Marek Okrouhlý.

Jeseník – Zábřeh 3:1 (0:1)

Také Zábřeh ztratil své vedení z prvního poločasu, proti Jeseníku však odolávali hostující fotbalisté dlouho. Závěr se však vydařil Jesenickým, vítězný gól zajistil pěkným kopem ze standardky Jakub Karakasidis.

Ústí – Hněvotín 2:1 (1:1)

Třetí ze série domácích obratů si připravil celek z Ústí. Hněvotín díky brance Kryla vedl od 6. minuty, jenže Ústeckým zajistily body dvě trefy Petra Černotského.

Želatovice – 1. HFK Olomouc B 1:2 (1:0)

Euforii výhry v závěrečných minutách si prožili i hráči rezervy Holice. Želatovice vedly po hodině hry těsným rozdílem 1:0, ale brzy se dvakrát radovali mladíci z Olomouce.

Litovel – Kralice na Hané 2:4 (0:1)

Cesta Kralic za druhou výhrou v sezoně byla poměrně komplikovaná. Mužstvo z Prostějovska sice ve 48. minutě vedlo v Litovli 2:0, jenže deset minut před koncem už byl stav opět vyrovnaný. V závěru dokázali hosté urvat tři body pro sebe.