Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 4. kola

Olomoucký kraj - Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 4. kola.

3.9.2015

Krajský přebor - videosouhrnFoto: DENÍK

Mohelnice B – Medlov 0:4 (0:3)

Béčko Mohelnice bylo po třech kolech na špici soutěže a navíc bez inkasované branky. V zápase s Medlovem se ale situace obrátila, hosté nasázeli Mohelnici čtyři góly a jednalo se o výstavní trefy.

Zábřeh – Velké Losiny 1:4 (0:2)

Zábřeh po úvodní půlhodině prohrával s Velkými Losinami o dva góly, po přestávce ale kontaktní branku zařídil hlavou Antonín Kapl. Losinám však vyšly dva rychlé protiútoky, které přetavil v góly Petr Navrátil.

Určice – Kojetín – Koválovice 1:2 (1:0)

Krutě se vymstilo Určicím neproměňování šancí proti Kojetínu. Celek z Prostějovska vedl 1:0, nevyužil ale ani penaltu a početní výhodu po červené kartě v 69. minutě. Naopak oslabený hostující tým se dokázal z náporu oklepat a nakonec uloupil všechny body gólem v nastaveném čase.

1. HFK Olomouc B – Ústí 0:5 (0:2)

Holickým mladíkům se zápas na domácím hřišti nevydařil, už při první občerstvovací pauze prohrávali 0:2. V závěrečné čtvrthodině fotbalisté Ústí změnili výsledek v debakl, přidali totiž ještě tři góly, o jeden z nich se z penalty postaral gólman Urbášek.

Chválkovice – Jeseník 1:2 (0:2)

Také Chválkovice v zápase čtvrtého kola brzy dvakrát inkasovaly, postarali se o to fotbalisté Jeseníku. Na jesenické góly dokázali domácí zareagovat až v 84. minutě, Pencova branka byla první trefou Chválkovic v letošní sezoně. To však na bodový zisk nestačilo.

Hněvotín – Šternberk 0:1 (0:0)

Ve vyrovnaném zápase Hněvotína se Šternberkem bylo na obou stranách blízko ke gólu, ale nakonec se radovali pouze hosté, když deset minut před koncem rozhodl přesnou střelou Petr Zifčák.

Želatovice – Litovel 4:1 (2:0)

Želatovice si na domácím hřišti poradili s trápícím se týmem Litovle, hosté dostali čtyřgólový příděl. Určitá naděje svitla pro Litovel osm minut po přestávce snížením na 2:1, ale v závěru zápasu neponechali Želatovičtí nic náhodě.

Zdroj videí: Olomoucký KFS. Text: Stanislav Heloňa

Autor: Redakce

3.9.2015 VSTUP DO DISKUSE

Sportovní ples se ponese v duchu Olympijských her

Novou radní, která doplnila jedenáctičlennou městskou radu v Přerově po odchodu Radka Pospíšilíka ze strany Za prosperitu, je Hana Mazochová z ANO.
20

V městské radě usedne Hana Mazochová

Zeman, nebo Drahoš? Koho chcete vy? HLASUJTE

ANKETA / Tento pátek a sobotu si Češi zvolí svého prezidenta. Miloše Zemana a Jiřího Drahoše čekají tento týden ostré televizní debaty, pak přijde rozhodnutí. Koho na Pražském hradě chcete nyní vidět vy? Hlasujte v naší anketě.

Moře trávy, tři zahradníci za mřížemi a Drahoš i Pavlásek na Slovácku: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 22. ledna 2018.

Šofér uhýbal srážce, vletěl do plotu. Viník ujel

FOTO Z MÍSTA / Na nezodpovědnost jiného řidiče málem zaplatil zdravím šofér vozu peugeot, který havaroval v neděli dopoledne v obci Grymov.