Ústí - Rapotín 3:0 (1:0)

Rozdílem tří branek si vítěz letošní sezony krajského přeboru z Ústí poradil s Rapotínem, navíc s čistým kontem. Domácí se tak ideálně naladili na převzetí poháru pro krajské přeborníky.

Zdroj: DENÍK/OKFS

Medlov - Želatovice 6:4 (2:1)

Divoký poslední zápas tohoto ročníku si mohli užít fanoušci v Medlově, k vidění bylo deset gólů. Domácí tým prohrával se Želatovicemi po hodině hry 3:4, v závěru ale Medlovští duel třemi trefami otočili.

Zdroj: DENÍK/Olomoucký KFS

Kojetín-Kovalovice - Dolany 4:1 (3:0)

Tým Kojetína-Kovalovic začal proti Dolanům výborně a po půlhodině hry vedl 2:0. A v úspěšném výkonu pokračoval, na konečných 4:1 upravili hosté z Olomoucka až v 90. minutě.

Hněvotín - Kralice na Hané 4:1 (1:0)

Povedenou domácí rozlučku prožili fotbalisté Hněvotína. Deset minut po přestávce měli před Kralicemi na Hané navrch o tři góly. Snížení hostů už drama nepřineslo, Hněvotín si výhru pohlídal.

Určice - Zábřeh 4:7 (2:2)

Po gólově vyrovnané první půli pokračovala přestřelka mezi Určicemi a Zábřehem i po pauze. Hosté pěti góly během pětadvaceti minut rozhodli o jasném vítězství, trefil se i brankář Toman. Určice už jen korigovaly dvěma brankami v závěru.

Velké Losiny - Šternberk 1:0 (0:0)

Velké Losiny ocenily před zápasem své mládežnické celky. Duel se silným Šternberkem byl pak maximálně vyrovnaný. Posledních deset minut přineslo obrovské šance na obou stranách. Euforii si schovali Losinští opět až do závěrečných okamžiků, kdy padl rozhodující gól.

Lutín - Chválkovice 5:1 (2:1)

Chválkovice šly na půdě Lutína rychle do vedení, ale pak už byl zápas v režii domácích. Ti dali pět gólu a to ještě nevyužili další tutovky. Závěr zápasu okořenil start šestašedesátiletého gólmana Lutína Vlastimila Mačáka.

V olomouckém krajském přeboru nastoupil šestašedesátiletý gólman Lutína Vlastimil Mačák
Krajský přebor v šestašedesáti: gólman Mačák zářil v Lutíně