Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 24. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 24. kola.

8.6.2018

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Lutín - Velké Losiny 2:1 (0:0)

Na góly se v Lutíně čekalo až do druhého poločasu, už v úvodním dějství měli také hosté z Velkých Losin příležitosti, kterými mohli domácí Sigmu zaskočit. Jako první se ale nakonec prosadil vedoucí tým tabulky. Lutínští skórovali dvakrát během čtyř minut a Losiny dlouho hledali odpověď. Snížení přišlo až deset minut před koncem a domácí už výhru neztratili. Po utkání tak mohly propuknout oslavy titulu krajského přeborníka.

Zábřeh - Kralice na Hané 3:1 (1:1)

Zábřežští fotbalisté dobře odstartovali do duelu s Kralicemi na Hané přesnou trefou už ve 4. minutě, ale hosté dokázali do poločasu také odpovědět gólem. Vyrovnanou partii nakonec rozhodli domácí v závěrečných deseti minutách, když se prosadili z penalty a standardní situace.

Všechovice - Želatovice 3:2 (0:2) Pen: 4:3

Z pohledu výsledku odehráli zápas dvou rozdílných poločasů Všechovice proti Želatovicím. Hostující tým vedl po úvodním dějství 2:0, ale domácí Tatran po změně stran zvládl dovést utkání až k penaltovému rozstřelu. Při pokutových kopech byly Všechovice úspěšnější a z dvougólové ztráty se nakonec probojovaly až ke dvěma bodům.

Rapotín - Hněvotín 0:2 (0:1)

Už od druhé minuty kráčeli za výhrou hráči Hněvotína ve fotbalovém areálu v Rapotíně. Poslední tým tabulky si na svém hřišti vytvořil několik náznaků šancí, ale více hrozili hosté z obce u Olomouce. Deset minut po pauze přidali druhý gól a pohlídali si tříbodový zisk i svou pozici v klidném středu pořadí krajského přeboru.

Černovír - Dubicko 6:1 (2:1)

Jasný výsledek se zrodil na hřišti v Černovíře, kam zavítali hráči Dubicka. A fanoušci  domácích si tento duel náležitě užili. Jejich oblíbenci vedli už ve 4. minutě po pokutovém kopu, který proměnil Zachar. A stejný hráč přidal ještě tři góly, dvakrát se navíc trefil Petrů a hostující mužstvo odjíždělo s debaklem.

1. HFK Olomouc B - Medlov 0:1 (0:1)

Už ve třetí minutě vstřelili Medlovští rozhodující branku na hřišti Holice. Rezervní mužstvo olomouckého klubu si příliš šancí nevypracovalo a tři body si odvezl aktuálně čtvrtý tým krajského přeboru.

Přerov - Dolany 4:2 (1:1)

Přestřelka přerovské Viktorky a Dolan nakonec dopadla lépe pro domácí. Hosté z obce u Olomouce vstřelili branku jako první už v úvodní desetiminutovce, ale Přerov brzy zareagoval a po přestávce dokonal obrat. Dolany ještě výsledek dokázaly srovnat, jenže čtvrthodiny před koncem si vzal Přerov vedení opět na svou stranu a se závěrečným hvizdem navýšil na dvougólový rozdíl.

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE

Autor: Redakce

8.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 26 080 Kč Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) Lékař/ka interního oddělení. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26080 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Zaměstnavatel nabízí:, 25 dní dovolené, příspěvěk na stravu, ubytování na ubytovně zaměstnavatele. , , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: jiri.sevcik@smn.agel.cz, , Místo výkonu práce: Středomoravská nemocniční a.s. – odštěpný závod Nemocnice Přerov, Dvořákova č.p. 1800/75, 750 02 Přerov 2. Pracoviště: Středomoravská nemocniční a.s. – odštěpný závod nemocnice přerov, Dvořákova, č.p. 1800, 750 02 Přerov 2. Informace: Jiří Ševčík, . Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 16 800 Kč Dělníci v oblasti výstavby budov Pomocný stavební dělník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16800 kč, mzda max. 17800 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavky:, fyzická zdatnost, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: sapemad.stavby@seznam.cz;, - telefonicky (08,00 - 17,00hod.) na čísle 702 039 323 - paní Petra Novotná. Pracoviště: Sapemad stavby s.r.o., tř. Gen. Janouška, č.p. 2688, 750 02 Přerov 2. Informace: Petra Novotná, +420 702 039 323. Výroba - Výroba Montážní dělník 14 900 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Montážní dělníci mechanických zařízení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Pracovní doba: po – pá od 7:00 do 15:30 hodin., , Náplň práce:, Jedná se o montážní práce na stavbách i v provozovně., , Nabízíme:, Pracovní poměr uzavřen na dobu určitou s možností prodloužení, , Zájemci se mohou hlásit u kontaktní ososby - paní Jordánová:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: jorcon.navis@jorcon.cz;, - telefonicky (Po - Pá od 08,00 do 14,00hod.) na čísle 777 772 701, - osobně (Po - Pá od 08,00 do 14,00hod.) v sídle firmy na adrese: JORCON NAVIS s.r.o., Dobromilice č.p. 60, 798 25 Dobromilice, , Místo výkonu práce: JORCON NAVIS s.r.o., Měrovice nad Hanou č.p. 60, 752 01 Kojetín. Pracoviště: Jorcon navis s.r.o. - pracoviště měrovice nad hanou, 752 01 Kojetín. Informace: Jaroslav Jordán, +420 777 772 700. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 20 000 Kč Obchodní zástupci Obchodně technický zástupce. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, starost o svěřené obchodní firmy, zajišťování servisu pro jejich pobočky, nabídka a propagace výrobků TOPSTONE, distribuce produktů TOPSTONE, vyhledávání nových velkoobchodních partnerů, vyhledávání zakázek, komunikace se zákazníky, technická pomoc zákazníkům. , , Nabízíme:, zajímavou práci na plný úvazek, možnost profesního růstu, pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení, provizní systém za plnění plánu a cílů, firemní benefity (stravenky, zdravotní volno, mobilní telefon,notebook, auto), , Požadujeme:, SŠ vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, proaktivní přístup, aktivní znalost cizího jazyku výhodou, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování, časovou flexibilitu, , , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: office@topstone.cz. Pracoviště: Topstone s.r.o., Družstevní, č.p. 442, 753 01 Hranice 1. Informace: Barbora Malenovská, .