Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 23. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 23. kola a také předehrávaného duelu 25. kola.

1.6.2018

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Velké Losiny - Všechovice 2:3 (0:1) Pen:  4:5

Dvakrát se do mírného výsledkového úniku dostali fotbalisté Všechovic na půdě Velkých Losin, tři body ale nakonec hosté nezískali. Domácí celek se vždy dokázal dotáhnout a na 2:2 srovnávali Losinští dokonce ve třetí minutě nastavení. Následoval tak penaltový rozstřel, ve kterém hostující Tatran urval druhý bod.

Medlov - Lutín 1:2 (0:0) Pen: 3:4

Plné ruce práce měli brankáři obou týmů v utkání Medlova s Lutínem.  V útočně vedené bitvě nakonec padlo jen po jedné brance na obou stranách a remízový stav musel rozsoudit penaltový rozstřel. V něm byl úspěšnější hostující lídr soutěže.

Dolany - Rapotín 3:4 (1:2) Pen: 3:5

Přestřelku s dramatickým koncem přinesl souboj Dolan s Rapotínem. Hosté ze Šumperska vedli po čtvrthodině 2:0, ale v 51. minutě už bylo srovnáno. Poslední celek krajského přeboru na půdě soupeře šel do vedení v první nastavené minutě a sahal po třech bodech. Jenže Dolany ještě dokázaly bleskově srovnat skóre, a tak se kopaly penalty. V nich získal Rapotín alespoň bod útěchy navíc.

Hněvotín - 1. HFK Olomouc B 2:0 (0:0)

Nebezpečné situace přestáli Hněvotínští v úvodní části zápasu s béčkem Holice a postupně se začali osmělovat i do ofenzivy. Góly přišly po přestávce a oba nasměrovali hlavičkami do sítě hostujícího celku fotbalisté Hněvotína. Mladíci z rezervního týmu HFK obranu domácích nedokázali překonat a možnost zaútočit na první příčku tabulky se jim vzdálila.

Dubicko - Přerov 0:6 (0:3)

Už od úvodních minut měli fotbalisté Přerova  v režii utkání v Dubicku. Domácímu celku dali dva góly během první desetiminutovky a ve 46. minutě už vedla Viktorka o čtyři branky. Předposlední tým nakonec dostal od hostů nepříjemného kanára - 0:6.

Kralice na Hané - Černovír 2:1 (1:0)

Kralice na Hané byly proti Černovíru papírovým favoritem a svou roli domácí celek zvládl. Po pohledné akci otevřeli tým z Prostějovska skóre deset minut před koncem první půle a z penalty ve druhé části domácí svůj náskok ještě vylepšili. Hosté z Olomouce korigovali čtvrthodiny před koncem, na další gól a bodový zisk však už nedosáhli.

Želatovice - Zábřeh 0:1 (0:1)

Gólem do šatny rozhodli hráči Zábřehu utkání na hřišti v Želatovicích. Jedinou trefu obstaral hlavou Maistryzsin a domácí se ve druhé půli marně snažili o vyrovnání. V největší šanci pomohla hostům k čistému kontu také branková konstrukce.

Předehrávané utkání 25. kola:

Želatovice - Lutín 1:3 (0:2)

Už v prvním poločase vykročili za vítězstvím fotbalisté Sigmy Lutín v Želatovicích. Konto domácích zatížil lídr tabulky dvěma brankami a mužstvo z obce u Přerova se snažilo dohnat ztrátu. Kontaktní gól přišel deset minut před koncem, avšak místo vyrovnání následovala pojistka lutínské výhry z protiútoku do prázdné brány.

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE

Autor: Redakce

1.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 80 Kč Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Úklidový pracovník/ce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 80.8 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nástup možný IHNED. Možnost práce i na zkrácený úvazek., , Pracovní náplní bude:, úklidové práce v organizaci poskytující sociální služby dle stanoveného harmonogramu. Úklid bude prováděn pomoci nejmodernějších technologií jako jsou např.: parní technologie pro dezinfekci, bateriové podlahové stroje atd., , Požadujeme:, Samostatnost; Zkušenosti s úklidem vítány; Smysl pro preciznost podmínkou; Přirozený smysl pro pořádek a čistotu, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: uklid@cleanlife.cz. Pracoviště: Pro cleanlife s.r.o. - pracoviště tovačov, Nádražní, č.p. 94, 751 01 Tovačov. Informace: Martin Kavka, . Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 15 000 Kč Účetní všeobecní Skladová/ý účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod., , Požadavky: , znalost účetního programu POHODA, praxe v účetnictví, bezúhonnost, ŘP sk. B výhodou., , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu na e-mail: bull.meat.food@email.cz. Pracoviště: Bull meat food s.r.o. - pracoviště kojetín, Křenovská, č.p. 789, 752 01 Kojetín. Informace: Jiří Francsák, +420 774 767 980. Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 20 000 Kč Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) Elektromechanik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, znalost vyhl. 50, ŘP skupiny B, spolehlivost, pozitivní přístup, manuální zručnost. Znalost cizích jazyků výhodou., , Nabízíme:, stravenky; 5 týdnů dovolené, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: dsp@dspprerov.cz;, - telefonicky (Po - Pá 07,00 - 15,00hod.) na čísle 581 209 050 - pan Jiří Pitner. Pracoviště: Dsp přerov, spol. s r.o., Kojetínská, č.p. 2900, 750 02 Přerov 2. Informace: Jiří Pitner, +420 581 209 050. Doprava a logistika - Doprava a logistika Dispečer 22 000 Kč Dopravní dispečeři Dispečer. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce:, organizace zprostředkování přeprav pro zákazníky; provádění zpětné analýzy přeprav; zabezpečení vedení denních záznamů komunikace s řidiči; spolupráce s ostatními odděleními společnosti, , Požadavky., znalost AJ nebo NJ nebo FJ; znalost problematiky dopravy; řídící a organizátorské schopnosti; schopnost řešit případné kritické situace, , Nabízíme:, prémie; příspěvek na stravování; 25 dnů dovolené; možnost jazykových kurzů, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: jana.zahradnikova@omega.gcatrans.com. Pracoviště: Omega servis holding a.s., 751 16 Želatovice. Informace: Jana Zahradníková, +420 581 299 523.

Běhej Valachy.
3

Sobotní závod Běhej Valachy láká na dvě trasy a slunečné babí léto

Roman Matějka.

Bouře v kabině nepomohla, Kozlovice prohrály v Bruntále podruhé za sebou

Zubři při power play odmítli smolnou prohru, Vsetín rozhodl v prodloužení

FOTOGALERIE / Poprvé v sezoně si přerovští hokejisté zahráli prodloužení, v tom měl ale více štěstí soupeř. Zubři ve vyhecovaném moravském derby padli se Vsetínem 1:2.