Velké Losiny -  Rapotín 6:1 (3:1)

Ve sledovaném severském derby Velkých Losin a Rapotína si vybudovali náskok domácí hráči už v prvním poločase. Dvakrát si gólově vypomohli po dlouhých odkopech brankáře, které Rapotínští nedokázali zachytit. A ve druhé půli pokračovaly Velké Losiny ve střeleckém představení. Nakonec se k radosti domácích fans zrodil jednoznačný výsledek 6:1 a Losiny důrazně přerušily jarní sérii porážek.

Medlov - Přerov 4:0 (0:0)

První poločas zápasu Medlova s Přerovem výraznější šance nenabídl, o to bohatější pak byla na góly druhá půle. Padly hned čtyři branky a ze všech se radoval domácí tým, který tak vyprovodil přerovského soupeře jasným výsledkem.

Dubicko - 1. HFK Olomouc B 4:3 (1:2)

Zápas dvou obratů přineslo 19. kolo v Dubicku. Hosté z béčka Holice zvládli v první půli reagovat na vedoucí branku domácího celku a do přestávky otočili skóre ve svůj prospěch. Po pauze ale využilo Dubicko zaváhání defenzivy silného soupeře a ze sedmigólové přestřelky tak olomoucký celek body nevytěžil.

Všechovice - Zábřeh 2:1 (2:0)

Dobrou výchozí pozici pro tříbodový zisk si na domácím hřišti vytvořili fotbalisté Všechovic už v úvodní dvacetiminutovce, když zábřežského brankáře dvakrát překonal Uhlíř. V 60. minutě hosté korigovali ze značky pokutového kopu, ale víc už nestihli a z výhry se mohl radovat domácí Tatran.

Želatovice - Hněvotín 2:1 (0:0)

Až ve druhém poločase se dočkali branky příznivci fotbalu v Želatovicích. Domácímu mužstvu se podařila proti Hněvotínu standardní situace v 67. minutě a o dvacet minut později přidali Želatovičtí ještě pojistku. A ta se jim nakonec hodila. Hosté sice hráli poslední čtvrthodinu v oslabení, přesto dokázali snížit a hodně usilovali o bodový zisk do posledních momentů zápasu.

Lutín - Černovír 3:1 (1:1)

Fotbalisté Lutína si na svém hřišti poradili s Černovírem, cesta za výhrou ale nebyla jednoduchá. Domácí celek vedl už od 6. minuty, ještě do poločasu však hosté srovnali a mohli skóre také otočit. Další góly ale přišly až po přestávce a pouze do branky olomouckého celku.

Kralice na Hané - Dolany 3:2 (2:2)

30. Cibulka Josef, 35. Cibulka Josef, 82. Neoral Martin - 15. Smítal Erik, 32. Liška Martin