Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 16. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 16. kola.

13.4.2018

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Rapotín - Všechovice 0:1 (0:1)

Jediná trefa rozhodla utkání v Rapotíně ve prospěch hostujících Všechovic. Domácí inkasovali po dvaceti minutách hry ze standardní situace a hráči Všechovic už nejtěsnější náskok nepustili.

Dolany - Medlov 5:4 (1:3)

Nevídanou přestřelku nabídl zápas v Dolanech. Domácí celek ztrácel po prvním poločase na Medlov dvě branky, ale brzy po pauze se karta obrátila. Dolanští skórovali třikrát během pěti minut a převzali otěže utkání. Hosté ještě srovnali na 4:4, poslední slovo však měly Dolany a čtvrthodiny před koncem viděli domácí fanoušci devátý a rozhodující gól.

1. HFK Olomouc B - Černovír 2:1 (0:1)

Olomoucké derby zvládli za tři body fotbalisté B-týmu 1. HFK Olomouc. Černovír se svými fanoušky v zádech šel na stadionu Holice do vedení a měl i další tutovky, kterými mohli hosté svůj náskok vylepšit. Jenže v první půli už se skóre neměnilo a po přestávce už pálili ostrými jen domácí. Dvěma góly se béčku Holice podařilo duel otočit.

Přerov - Zábřeh 1:0 (1:0)

Mnoho šancí nepřinesl souboj Přerova se Zábřehem a tak byla nakonec trefa Martina Kollera z úvodní části zápasu tou jedinou a vítěznou pro domácí Viktorii.

Hněvotín - Lutín 0:2 (0:1)

Další derby se hrálo na hřišti v Hněvotíně, kam zavítal vedoucí celek soutěže z nedalekého Lutína. A favorit si na půdě soupeře poradil. Hosté udrželi čisté konto a dvěma přesnými zásahy vybojovali další plný bodový zisk.

Kralice na Hané - Želatovice 2:1 (0:1)

Želatovice na trávníku Kralic zvládly lépe závěr úvodního dějství a domácí tak vstupovali do druhého poločasu s mírnou ztrátou. Během dvaceti minut ale Kralice na Hané využily své převahy. Fotbalisté z Prostějovska dvakrát skórovali a udrželi výsledek až do konce. Záznam druhé části prvního poločasu bohužel není k dispozici.

Dubicko - Velké Losiny 2:1 (1:0)

Autové vhazování bylo u zrodu obou gólů Dubicka v duelu s Velkými Losinami. Domácí celek vedl ve 47. minutě 2:0. Po půlhodině hry přitom mohli hosté vyrovnat, ale zakončení hlavou mířilo jen do břevna.  Fotbalisté ze Šumperska snížili 25 minut před koncem, Dubicko už si však tři body vzít nenechalo.

VŠECHNY SESTŘIHY a ANKETU O GÓL KOLA najdete ZDE

Autor: Redakce

13.4.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 18 000 Kč Svářeči Obsluha svařovacího automatu pro bodové sváření. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný IHNED. Pracovní doba 06,00 - 14,00hod a 14,00 - 22,00hod., , Požadavky:, vyučení ve strojírenském oboru vítáno, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@drat-hm.cz;, - telefonicky na čísle 723 901 585 - pan Jaroslav Hradil. Pracoviště: Drát - hm s.r.o., U rybníka, č.p. 234, 753 56 Opatovice u Hranic. Informace: Jaroslav Hradil, +420 723 901 585. Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 10 800 Kč Pracovníci ostrahy, strážní Pracovník/ce ostrahy (OZP). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 10800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb., , Požadujeme:, trestním rejstříkem bez záznamu;, , Nabízíme:, odměny; zajištění získání osvědčení o kvalifikaci strážného; vstupní odměna ve výši až 3 000,- Kč; stravenky, ošatné, Flexi pasy, , zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: office@hb-group.cz;, - telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 724 235 476 - paní Renata Chytilová. Pracoviště: Eagle eyes a.s.-pracoviště přerov, lipnická, Lipnická, č.p. 2844, 750 02 Přerov 2. Informace: Renata Chytilová, +420 724 235 476. Služby - Služby Ostatní služby 16 600 Kč Pracovníci heren (kromě krupiérů) Pracovník/ce herny - kasina. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16600 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Zájemci se mohou hlásit u paní Priechodské:, - telefonicky na čísle 774 519 999;, - osobně v tyto termíny: středa 12,10, 19,10, 26,10, vždy od 10,00 do 12,00 hod.. Pracoviště: Bonver win, a.s. - pracoviště přerov, husova 6, Husova, č.p. 1183, 750 02 Přerov 2. Informace: Priechodská, +420 774 519 999. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 14 900 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme: , znalost indické kuchyně; AJ - výhodou. , , Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Mohan Gupta: , - osobně na adrese místa výkonu práce, v pondělí od 10,00 do 16,00 hod.; , - zasláním životopisu (CV) na e-mail: gangarestaurace@seznam.cz; , - telefonicky na čísle 776 835 225. , , Místo výkonu práce: GANGA RESTU s.r.o., nám. T.G. Masaryka č.p. 574/18, 750 02 Přerov.. Pracoviště: Ganga restu s.r.o.- pracoviště přerov, nám. T. G. Masaryka, č.p. 574, 750 02 Přerov 2. Informace: Mohan Gupta, +420 776 835 225.

Roman Matějka.

Bouře v kabině nepomohla, Kozlovice prohrály v Bruntále podruhé za sebou

Krajský přebor na videu

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 10. kola

Zubři při power play odmítli smolnou prohru, Vsetín rozhodl v prodloužení

FOTOGALERIE / Poprvé v sezoně si přerovští hokejisté zahráli prodloužení, v tom měl ale více štěstí soupeř. Zubři ve vyhecovaném moravském derby padli se Vsetínem 1:2.

-

Vyberte GÓL 10. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Další kolo olomouckého krajského přeboru přineslo pohledné trefy a tradiční hlasování o nejhezčí trefy fotbalistů této soutěže. Vyberte nejkrásnější branky 10. kola. Tři góly a anketa uvnitř.