Do Prosenic si pozvali divizního soka z Otrokovic. Samotný zápas ukázal mnoho podstatného.

Kozlovice se snažily držet krok, ale v aktivitě za soupeřem zaostaly, a proto také prohrály.

Vstup do zápasu „skorodomácím" nevyšel. Kozlovičtí byli všude pozdě a nebylo divu, že za svůj nedůraz byli také potrestáni. Po patnácti minutách hry prohrávali už 0:2.

„Prvních dvacet minut bylo katastrofálních. Hráče jsem ještě upozorňoval, že je to kvalitní soupeř, který je rychlý a důrazný. Ty dva obdržené góly byly toho důkazem. Začali jsme hrát až tak okolo té pětadvacáté minuty," zmínil Kamil Štěpaník, který zaskočil na pozici trenéra nepřítomného Tomáše Martinka.

Jeho svěřenci ještě mohli děkovat paní Štěstěně, která je při dvou případech ochránila od dalších dvou jasných gólů (soupeř nastřelil dvakrát tyč – pozn. autora). Domácí tým nabudila až trefa Dlouhého, kterému perfektně přihrál Koplík.

Hra se posléze přelévala ze strany na stranu. Kozlovice byly i aktivnější a za svou snahu byly také odměněni vyrovnáním, o které se postaral rychlonohý Šolín.

Paradoxně při svém tlaku Štěpaníkova družina inkasovala. Hosté ještě mohli skóre navýšit, ale konstrukce branky znovu stála proti nim.

Zápas se dohrával stylem brejků, ale skóre se už nezměnilo.

„Byl to velice kvalitní soupeř. Zápas ukázal, že se stále máme co učit. Je to pro nás určitě ponaučením do dalších divizních zápasů," dodal Štěpaník.

Kozlovice mají před sebou poslední zápas přípravy, který odehrají znovu v Prosenicích, a to v sobotu, kdy vyzvou od 17:30 Napajedla.

FK Kozlovice – FC Viktoria Otrokovice 2:3 (1:2)

Branky Kozlovic: 20. Dlouhý, 53. Šolin.

Sestava Kozlovic: Kadlec – Koplík, Mar. Král, Mich. Král, Střelec – Kaďorek, Petráš (83. Maduda), Šolin, Frode (46. J. Dohnal), Heger – Dlouhý. Zastupující trenér: Kamil Štěpaník.