Protrhnout střeleckou smůlu z posledního utkání se podařilo Kozlovicím už ve 3. minutě. Šolín prodloužil Sovův pas hlavou až na Kaďorka, který poprvé překonal brankáře Neorala.

Následně šel Jan Dohnal vstříc dalšímu gólu, trestuhodně však minul a Zezulův pokus vykopával obránce z brankové čáry.

V 19. minutě Kaďorek posadil míč na hlavu Šolína a Kozlovice vedly 2:0. Hned o tři minuty později Jan Dohnal rychle rozehrál standardní situaci z poloviny hřiště na Kaďorka, a ten dopravil míč až do „kuchyně“ – 3:0.

Stoprocentní šanci spálil před odchodem do kabin ještě Kocfelda, který ze tří metrů přestřelil.

Druhá půl už byla o poznání klidnější, ale byli to opět Kozlovičtí, kteří mohli nasázet soupeři další branky. Hned ve 46. minutě postupoval Šolín sám na Neorala, ale nedal.

Soupeř z Velkých Losin už neměl v utkání moc co ztratit a tak se začal postupem času osmělovat. Byly to ale opět domácí, kterým štěstí v koncovce nepřálo, když pokusy Jana Dohnala a Kaďorka vyhlavičkovali obránci až z brankové čáry.

V 74. minutě přišlo snížení na 1:3 Navrátilem.

Tentýž hráč mohl poslat svůj tým o šest minut zpět na kontakt, ale jeho ránu z hranice šestnáctky Mánek vyrazil, což bylo rozhodující pro zbytek utkání. Domácí Kuba ještě v samotném závěru orazítkoval spojnici tyče a břevna.

„Chtěli jsme odčinit porážku z Oskavy a do utkání jsme vstoupili velice aktivně. Brzy jsme vedli 3:0 a škoda dalších neproměněných šancí. Mohlo tak být rozhodnuto už v první půli. Po příchodu z kabin jsme hráli také aktivně, kluci se už ale asi podle mě šetřili na středeční zápas a další řadu šancí neproměnili. S výkonem týmu jsem spokojený především v první půli,“ řekl k utkání kouč Kozlovic Kamil Štěpaník.

FK Kozlovice – Sokol Lázně Velké Losiny 3:1 (3:0)

Branky: 3. a 22. Kaďorek, 19. Šolín – 74. Navrátil.

FK Kozlovice: Mánek – Sova (60. Stokláska), Michal Král, Martin Král, Lukáš Dohnal – Kaďorek, Stržínek (89. Matula), Jan Dohnal, Šolín – Zezula, Kocfelda (65. Kuba).

Sokol Lázně Velké Losiny: Neoral – Němec, Král, Šabo, Neumann – Nedvěd (46. Šimák), Václavský (65. Šinogl), Smrž, Vývoda, Trunkát (30. Krejčí) – Navrátil.