Tým Kozlovic zde našel podruhé azyl při své poslední přípravné konfrontaci.

Proti Napajedlům se však dlouho hledal. O porážce rozhodl hlavně neúspěšný první poločas.

„Tohle utkání jsem pojal jako jen přípravu. Chyběli někteří hráči, a tak jsem zkoušel různé varianty. Je však pravdou, že nám první poločas vůbec nevyšel. Bylo to doslova hrozné. Vůbec jsme nechytli začátek zápas. Neběhali jsme, byli jsme nedůrazní, dělali chyby a soupeř nás trestal," okomentoval dění v první pětačtyřiceti­minutovce Tomáš Martinek, trenér Kozlovic, který musel skousnout i to, že jeho tým už po třech minutách prohrával 0:2.

Až ve druhé půli se hráči Kozlovic osmělili k lepšímu výkonu.

„Začali jsme hlavně běhat, dařilo se nám hrát po zemi a dá se říct, že jsme se už soupeři herně vyrovnali. Určitě druhý poločas byl z naší strany lepší," zmínil kouč divizního nováčka. Čestný gól zaznamenal střídající Dohnal.

Kozlovičtí se už budou připravovat na ostrý divizní debut, který je čeká doma v neděli 10. srpna od 16 hodin proti Přerovu.

„Budeme trénovat úterý, středa a pátek. Tréninky budou cíleně zaměřeny na herní kombinace a taktické záležitosti," doplnil kouč Martinek.

FK Kozlovice – FS Napajedla 1:3 (0:3)

Branka Kozlovic: 70. J. Dohnal.

Kozlovice: Mánek (46. Kadlec) – Střelec, Mar. Král, Mich. Král, Koplík – Petráš (46. J. Dohnal), Heger – Kaďorek, Navrátil, Šolin – Dlouhý. Trenér: Tomáš Martinek.