Přitom start do utkání jim vyšel. Po deseti minutách hry otevřel skóre po Šolinově nabídce Kaďorek.

„První poločas byl z naší strany dobrý. Dostali jsme se do vedení a soupeře se nám dařilo v šancích eliminovat dobrou defenzivní prací," popisoval dění Kamil Štěpaník, trenér Kozlovic. To ještě ve 20. minutě trefil Kaďorek tyč.

Jakoby brzký obdržený gól ve druhé půli zanechal v sebevědomí hostů výraznou trhlinu.

„Ještě jsem hráče upozorňoval, aby se soustředili na začátek druhého poločasu. Vyrovnávací gól domácí tým výrazně nakopl," pověděl Štěpaník, jehož mrzela hlavně promarněná příležitost Kaďorka s dorážejícím Navrátilem.

„Byla to jednoznačně stoprocentní příležitost. Navrátil měl před sebou prázdnou branku, ale šel zbytečně do nějaké kličky a vzápětí o balon přišel," nechápal počínání svého svěřence kouč.

Za deset minut po druhé obdržené brance navíc musel předčasně do šatny Šolin, jež vyfasoval po druhé žluté kartu červenou.

„To byl už konec veškerým nadějím. Naše laxnost a nedůslednost nás připravila o body. Takhle se rozhodně prezentovat nemůžeme," zlobil se Štěpaník, který potvrdil, že do dalšího utkání budou v sestavě změny.

Reparát čeká jeho svěřence v neděli, kdy od 15.30 vyzvou na svém hřišti celek Nového Jičína.

TJ Sokol Lískovec – FK Kozlovice 3:1 (0:1)

Branka Kozlovic: 10. Kaďorek. Rozhodčí: Richtát – Těšina, Záloha.

Kozlovice: Mánek – Koplík, Mar. Král, Dlouhý, Heger – Šolin, Kaďorek, Schlehr, Koutný – Přikryl, Navrátil (70. Václavíček). Trenér: Kamil Štěpaník.