Tomáš Bureš popřál bývalým svěřencům jen to nejlepší.

„Malinko mě to překvapilo, ale doufám, že to klukům pomůže a probere je to. Přeji jim hodně štěstí,“ vzkázal.

Pět kol před koncem soutěže se jednalo o nečekanou zprávu. V neděli na půdě Havířova už tým nicméně vedl trenér, který na lavičce v roce 2014 divizní éru Kozlovic načal – Kamil Štěpaník.

„Pro mě to bylo taky docela překvapivé. Pan Korýtko mě požádal, jestli bych to do konce sezony nevzal, kývl jsem na to,“ řekl bývalý hráč Kozlů a pravidelný návštěvník každého duelu.

ŠTĚPANÍK: KOZLOVICÍM JSEM VŽDY K DISPOZICI

Také před necelými třemi lety bylo jeho angažmá malým překvapením. U týmu tehdy z pracovních důvodů skončil úspěšný trenér Tomáš Martinek, který mančaft do čtvrté nejvyšší soutěže vytáhl z krajského přeboru.

„Z rodinných důvodů jsem asi před pěti lety s trénováním skončil, ale v Kozlovicích ví, že jsem vždy k dispozici, tak po mně sáhnou,“ usmíval se Kamil Štěpaník. Tým povede po sportovní stránce na trénincích a měl by mít hlavní slovo.

Kromě něj se ke klubu vrací také další bývalý kozlovický kouč. Roman Matějka sice během této sezony od týmu odešel, nyní je však minimálně do konce sezony zpět. Jedná se ale hlavně o to, aby byla u divizního týmu zajištěna správná trenérská licence.

KOMPLETNÍ ČLÁNEK A REPORTÁŽ ZE ZÁPASU HAVÍŘOV - KOZLOVICE NAJDETE V ÚTERNÍM TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ PŘEROVSKÉHO A HRANICKÉHO DENÍKU