Domácí začali poměrně aktivně. Zpočátku se zdálo, že družstvo se dostává po třech prohrách do pohody a nastává zlepšení. Hráči bojovali, rychlým pohybem měnili místa, ale toto zlepšení zmrazili hosté ihned v úvodu střetnutí, kdy se po dobře sehrané standardní situaci ujali vedení.

Na týmu z Dolan bylo vidět, že přesně ví, co chce hrát. Řada zkušených hráčů v čele s Pospíšilem držela míč na kopačkách a domácí tým jednoznačně přehrávala.

Po prvním poločase, který skončil 0:1, se kozlovickým sice podařilo Vrbou srovnat, ale zbytek zápasu měli hosté pod kontrolou a díky dvěma brankám Jordy a jedné trefě Bergmana, dotáhli utkání do vítězného konce.

Hodně zklamaní diváci již houfně opouštěli stadion před koncem utkání, které nakonec skončilo vítězství Dolan v poměru 4:1.

FK Kozlovice – FC Dolany 1:4 (0:1)

Branky: Vrba – Jorda 2, Duda, Bergmann.

Sestava FK Kozlovice: Mánek (Kadlec) – Kušner, Jedelský, Vyskočil, DiCuia, Němec, Krampla (Kocfelda), Šolín, L. Dohnal (Gregovský), Kuba, Vrba.

Dorostenci Kozlovic, hrající krajskou soutěž, v předzápase prohráli s celkem Nových Sadů 0:5 po bezbrankovém poločase.

Žáci hráli také v krajské soutěži na hřišti PS Přerov proti Lipníku nad Bečvou. Mladší vyhráli 6:2 (3:1), starší však prohráli 2:8 (1:3).