Nakonec ale přece jen jednou inkasovali a domů se vrátili po porážce 0:1 s prázdnou.

Rozhodla jediná střela z poloviny druhého poločasu.

„Byla to taková branka z ničeho nic. Je pravda, že jsme si moc šancí nevytvořili, ale to domácí taky ne. Byl to remízový zápas, ale nakonec jsme z jedné šance inkasovali a jsme bez bodu," říkal trenér Kozlovic Kamil Štěpaník, který do Petrovic přivezl jen jedenáct hry schopných fotbalistů.

„Na lavičce byl ještě zraněný Michal Král, ale toho jsme opravdu nasadit nemohli. Zranění nás trápí, ale musíme se s tím poprat," řekl Štěpaník.

A tak v Petrovicích na hrotu útoku operoval celých devadesát minut druhý brankář Vladimír Mánek. „Vedl si naprosto skvěle. On je zvyklý hrát v poli. V minulém kole proti Novému Jičínu dal dokonce jako střídající hráč branku," prozradil Štěpaník.

Pro své mužstvo měl i přes porážku jen komplimenty.

„Myslím, že remízu jsme si možná zasloužili. Nikomu z kluků se nedá absolutně nic vytknout. Odmakali to na doraz. Teď jen aby nám to vydrželo. Udržet morálku, to bude v té naší těžké situaci asi největší úkol," dodal Štěpaník.

Za týden hrají Kozlovice v domácím prostředí. V neděli hostí na svém útulném stadionku Dolní Benešov.

Lokomotiva Petrovice – FK Kozlovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Kaloč – Šistík, Novák.

Kozlovice: Kadlec – Šolín, Dlouhý, Petráš, Heger – Přikryl, Schlehr, Mart. Král, Koutný – Kaďorek, Mánek. Trenér: Kamil Štěpaník.