Turnaje se zúčastnilo 16 družstev, která byla rozdělena do tří skupin, a z nich do vyřazovací fáze postupovaly vždy první dva celky a dvě nejlepší družstva z třetího místa ve skupině. Postup si tedy vybojovaly týmy Prešovský beton, Golem, Kafki, FC Kozel, Pobřeží Kocoviny, Moritz, Pivarium a Sen. Mezi nejlepší čtyři se dostaly celky Kafki, Moritz, Sen a FC Kozel.

V prvním semifinále se utkal účastník první přerovské ligy malé kopané Kafki s účastníkem Olomoucké veteránské 1. ligy týmem Moritz. V utkání gól nepadl, při následných penaltách byl šťastnější hostující tým z Olomouce a vybojoval si tak postup do finále. Ve druhém semifinálovém utkaní slavila úspěch zkušenost domácích borců FC Kozel, kteří porazili Sen nejtěsnějším rozdílem 1:0.

O třetím místě rozhodovaly pouze pokutové kopy, ve kterých ani napodruhé neuspěly prvoligové Kafki, takže bronzovou pozici obsadilo družstvo Sen. Ve finále se paradoxně setkaly dva nejstarší týmy turnaje. Moritz z Olomouce už ale neměl sílu konkurovat přesné hře domácích, kteří okořenili svou výhru řadou pěkných gólů a po jednoznačném vítězství 6:1 se mohli radovat z vítězství v turnaji.⋌ (ko)