FOTBAL

Divize mužů: SK Hranice – TJ Jiskra Rýmařov (sobota 16.00), FK Kozlovice – FC TVD Slavičín (úterý 17.00).

Krajský přebor mužů: Želatovice – Hněvotín (neděle 16.00).

A třída mužů: Bělotín – Čechovice (sobota 16.00), Opatovice – Ústí (neděle 10.00), Beňov – Slatinice (neděle 16.00), Troubky – Hlubočky (neděle 16.00).
B třída mužů: Čekyně – Tovačov (sobota 16.00), Horní Moštěnice – Kojetín/Kovalovice B (sobota 16.00), Ústí B – Pivín (neděle 10.00), Radslavice – Přerov B (neděle 16.00).
Okresní přebor mužů: Želatovice B – Bochoř (sobota 16.00), Lazníky – Opatovice/Všecho­vice B (sobota 16.00), Brodek u Přerova B – Domaželice (sobota 16.00), Soběchleby – Stará Ves (neděle 10.00), Lobodice – Újezdec (neděle 16.00), Hustopeče nad Bečvou – Skalička (neděle 16.00), Lipník nad Bečvou B – Býškovice/Horní Újezd (neděle 16.00).
Okresní soutěž mužů, skupina A: Čekyně B – Říkovice (sobota 13.00), Uhřičice – Troubky B (sobota 16.00), Polkovice – Vlkoš (sobota, 16.00), Prosenice – Křenovice (sobota 16.00), Měrovice – Lověšice (neděle 16.00).
Okresní soutěž mužů, skupina B: Jezernice – Dukla Hranice (neděle 10.00), Domaželice B – Drahotuše (neděle 10.00), Horní Nětčice – Potštát (neděle 16.00), Černotín – Žákovice (neděle 16.00), Bělotín B – Pavlovice (neděle 16.00).

FOTBAL MLÁDEŽ

Krajský přebor dorostu: Opatovice – Určice (sobota 16.00, hřiště Všechovice).

Krajská soutěž dorostu: Želatovice – Slatinice (neděle 13.30), Hustopeče nad Bečvou – Tovačov (neděle 13.30).

Okresní přebor dorostu: Bělotín – Domaželice (sobota 13.30), Kozlovice – Soběchleby (sobota 14.00), Horní Moštěnice – Vlkoš (neděle 16.00).

Moravskoslezská liga starších žáků U15: 1. FC Viktorie Přerov – FK Šumperk (sobota 10.00).

Moravskoslezská liga starších žáků U14: 1. FC Viktorie Přerov – FK Šumperk (sobota 11.45).

Krajský přebor starších žáků: Želatovice – Kozlovice (sobota, 10.45), Brodek u Přerova – Mohelnice (neděle 14.45), Kozlovice – Mohelnice (středa 15.30), Želatovice – Nové Sady (středa 17.00).

Okresní přebor starších žáků: Horní Moštěnice – Bělotín (sobota 13.30), Soběchleby – Křenovice (sobota 15.00), Ústí – Tovačov (neděle 13.00), Říkovice – KMK Zubr Přerov (neděle 13.30).

Moravskoslezská liga mladších žáků U13: 1. FC Viktorie Přerov – SFC Opava (neděle 10.00).

Moravskoslezská liga mladších žáků U12: 1. FC Viktorie Přerov – SFC Opava (neděle 11.30).

Krajský přebor mladších žáků: Želatovice – Kozlovice (sobota 9.00), Brodek u Přerova – Mohelnice (neděle 13.00), Kozlovice – Mohelnice (středa 17.00), Želatovice – Nové Sady (středa 15.30).

Okresní přebor mladších žáků: Lověšice – Troubky (neděle 10.30), Dolní Újezd – Beňov (neděle 13.00), Křenovice – Soběchleby (neděle 13.30), Horní Moštěnice – Kojetín (neděle 13.30).

BĚH

Čokoládová tretra: Běžecké závody pro děti do 13 let se uskuteční v úterý od 15 hodin na stadionu SK Přerov v Alšově ulici.

NÁRODNÍ HÁZENÁ

liga mužů: Rokytnice – Draken Brno (neděle 10.30).
liga žen: Rokytnice – Krčín (neděle 9.00).
liga mužů: Osek nad Bečvou – Kokory (neděle 14.15).
Oblastní přebor mužů: Rokytnice B – Osek nad Bečvou B (neděle 13.30), Nelešovice – Kokory B (neděle 16.00).

Oblastní přebor dorostenců: Rokytnice – Osek nad Bečvou (neděle 12.00).

Oblastní přebor starších žáků: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 16.00).

Oblastní přebor starších žaček: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 13.30).

Oblastní přebor mladších žáků: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 14.45).

Oblastní přebor mladších žaček: Osek nad Bečvou – Chropyně (sobota 12.15).

KUŽELKY

Mistrovství ČR jednotlivkyň (kuželna Přerov): kvalifikace (sobota 12.00), finále (neděle 8.00).

Pohár ČKA, čtvrtfinále žen: TJ Spartak Přerov – KC Zlín (úterý 18.30).