„Už když jsem nastupoval, byl jsem vlastně překvapen, že tady není, bral jsem ho jako Kozlovičáka,“ přiznal trenér Kozlů Vlastimil Chytrý.

„Bavili jsme se o tom s předsedou už v zimě, ale vyhodnotili jsme, že je ještě příliš brzo. Pak se Lukáš Chodil dívat k nám na zápasy a jednou jsme se takto potkali, začali se bavit, on projevil zájem se vrátit,“ nastínil kouč.

Ten měl o gólového křídelníka z pochopitelných důvodů zájem. Jenže odchod Kaďorka z Kozlovic po podzimu 2017 byl opředen řadou historek z kabiny, které byly a nyní samozřejmě opět jsou předmětem diskuzí.

„S kabinou jsem to probíral, s každým hráčem zvlášť jsme řešili pro a proti a nakonec jsme se shodli, že mu šanci dáme. Je to nadstandardní divizní hráč,“ dodal Chytrý.

Kozlovice tak mohly využít volného přestupního okna.

„Já jsem ale do jednání s Přerovem vstupovat nechtěl. Řekl jsem Lukášovi, že si to musí zařídit sám,“ upozornil předseda FK Kozlovice Lubomír Korytko.

Ten odmítá i jakékoliv nefér jednání ze strany klubu. „Jestli chce někdo v Přerově mluvit o neférovém jednání během přestupního okna, ať si vzpomene na přestupy žáků z Kozlovic do Přerova,“ dodal.

Předseda zároveň odmítl, že by snad Lukáš Kaďorek šel do Kozlovic za lepšími finančními podmínkami. „To určitě ne. Nebude tady mít takové podmínky, jaké měl ve Viktorce,“ řekl závěrem.