Plné parkoviště aut bylo předzvěstí velkého diváckého zázemí. Tato divácká kulisa dodala zvláštní ráz turnaji. Nadšení i elán malých hráčů byl srovnatelný s utkáním i daleko vyšších fotbalových soutěží.

To převyšovalo problémy se zpracováním míče, které logicky tito šesti až osmiletí benjamínci měli. Často o výsledku rozhodovaly nešťastné góly.

Takový už ale fotbal je. Začátečnickou daň tentokrát zaplatili malí hráči Slavoje Kojetín. Prohráli téměř stejným poměrem 0:6, 0:7 a 0:6 všechna svá utkání. Závěrečné skóre 0:19 a nula bodů na kontě, znamenalo poslední čtvrtou příčku.

Poměrně velký počet dvanáct hrajících i střídajících hráčů ukazuje, že se budou stále zlepšovat. Konkurence v hráčském kádru se nakonec projeví. Domácímu FC Želátovice na tomto turnaji odvrátila svou tvář štěstěna. Fotbalovým uměním byl rovnocenný ostatním dvěma účastníkům. Na výsledku se také podepsala absence brankáře ze základního kádru.

Zvláště mrzela prohra 0:1 s FKM Opatovice-Všechovice. Aktivní po-měr branek 6:4 a celkové třetí místo toto tvrzení dokazuje.

Do rozhodujícího vzájemného utkání měly SK Hranice a FKM Opatovice-Všechovice na svém kontě dvě vítězství. Vzájemný duel měl rozhodnout o celkovém vítězi. V průběhu turnaje se jako lepší jevily Hranice.

Obě družstva se nakonec po boji rozešla smírným nerozhodným výsledkem 1:1. Na lepší poměr branek 11:1 nakonec zvítězili hraničtí. Na druhé místo odsunul FKM Opatovice-Všechovice poměrem branek 8:1 Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč Petr Navrátil, hráč SK Hranice.

(ka)