S olomouckým klubem se rozešli smírně 2:2.

Přerovští se sice v první půli ujali díky penaltové trefě Koutného vedení, ale to byl z pohledu divizního účastníka nejspíš jediný světlý moment utkání. Vedení hosté neudrželi a nakonec se soupeřem pouze remizovali v poměru 2:2.

Přerovský trenér Švehlík byl výkonem svých svěřenců rozladěný.

„Podali jsme velmi slabý výkon. Soupeř byl ve všech herních činnostech lepší. Zápas nám ukázal, že máme stále na čem pracovat," zlobil se.

Lodivod Viktorie výmluvy nehledal.

„Omluvou není ani to, že nemohli nastoupit zranění hráči Švrček, Hrušák a Smékal. Bohužel, jak se nám zranění vyhýbala, tak už je to tady. Nicméně takovým stylem hry se zkrátka nemůžeme prezentovat."

Složení mužstva pro druhou polovinu sezony se rýsuje.

„Kádr pro jarní část sezony chceme uzavřít v průběhu nadcházejícího týdne. Věřím, že se nám ještě podaří dotáhnout příchod Netopila či Nevřely z Kroměříže," prozradil závěrem Richard Švehlík, který s týmem Přerova pomýšlí na udržení se na nejvyšších příčkách divizní tabulky.

Reparát můžou Přerované splnit už v sobotu, kdy zavítají na hřiště svého divizního soupeře týmu Nového Jičína.

FK Nové Sady – 1.FC Viktorie Přerov 2:2 (0:1)

Branky Přerova: Koutný (penalta), Baran.

Sestava 1.FC Viktorie Přerov: Švéda – Hrabal (46. Řehák), Hýbner, Mrázek (46. Pavelka), Václavíček – Zaoral, Mika (46. Baran), Schlehr, Koutný – Dlouhý, Navrátil. Trenér: Richard Švehlík.