Do tréninkového procesu se zapojili nejen kmenoví hráči Želatovic, ale také odchovanci a hlavně dvě nové tváře, které trenér Pavel Hošek oslovil.

„Do přípravy jsme naskočili i s jedním hráčem z Horní Moštenice, ten si bohužel smolně poranil koleno, což zkomplikoval nejen jeho, ale také mé plány. Máme tady i jednoho brankáře z Přerova," zmínil Pavel Hošek, který však konkrétní jména prozatím nechtěl prozradit.

Hráči Želatovic byli v hledáčku konkurenčních týmů. O Víta Koplíka usilovala Chropyně. „Ano, měli jsme o něj zájem. S vedením Želatovic jsme se však na jeho uvolnění nedohodli. Je pro klub klíčovým hráčem, kterého se zkrátka nechtěli vzdát. Na tom naše jednání ztroskotala," pověděl Petr Večeřa, předseda FK Chropyně.

„O místo v sestavě divizního Přerova bojuje David Chuda, takže tak trochu čekáme, jak se to třeba i s ním nakonec vystříbří," nastínil Hošek.

Samotná příprava mužstva je prioritně zaměřena na posilnění tělesné schránky hráčů. „Od toho tady máme pana Tomigu. Jsem rád, že jsme se na této spolupráci domluvili. Je to odborník. Jeho nastolená příprava určitě přinese výsledky," pokračoval.

Úvodní zápas sehráli Želatovičtí v neděli, kdy na umělém hřišti v Lipníku nad Bečvou podlehli Beňovu vysoko 7:1.

Harmonogram zbylých přípravných zápasů FC Želatovice

17.2. Lipník nad Bečvou – FC Želatovice (UT Lipník nad Bečvou, 15.00)

24.2. FC Želatovice – Slavoj Kojetín (UT Lipník nad Bečvou, 15.00)