Oproti minulým ročníkům se místo sedmi hráčů v poli (včetně gólmana), hrálo v šesti, což jen přispělo ke kvalitnějšímu fotbalovému zážitku. K vidění byla spousta krásných individuálních akcí i různých kombinací, jak z velkého, tak i malého fotbalu. Vítězem turnaje se nakonec stalo družstvo Leguána

Na velmi dobře připravené hřiště se sjelo tradičně dvanáct kvalitních celků. Ze dvou základních skupin postoupily první čtyři do vyřazovacích kol. Ze čtvrtfinále postoupila až po penaltovém rozstřelu TJ Moravany, Leguán i Predators vyhrály o jedinou branku a FC Vitur si s chutí zastřílel a zvítězil 9:0.

V semifinále potvrdil FC Vitur skvělou formu a deklasoval TJ Moravany 9:1. Ani Leguán neměl s postupem sebemenší potíže, když porazil tým Predators 5:0. Oba poražení semifinalisté se utkali o třetí místo. Byl to veliký boj, ve kterém TJ Moravany vedla do poslední minuty nejtěsnějším rozdílem 1:0.

Predátoři však pár sekund před koncem vyrovnali a na pokutové kopy zvítězili 3:1. Finále bylo jasnou záležitostí Leguána, který do poločasu vedl již 5:0. Po změně stran neponechal nic náhodě, zvítězil 6:2 a radoval se z trofeje pro vítěze. „Turnaj se po všech stránkách velice podařil – vyšlo počasí a divácká kulisa byla skvělá,“ liboval si Pavel Crha, hráč pořádajícího týmu Dynama Tykev.