Stará Ves - Kovalovice 1:3 (0:2)

Samotný začátek utkání byl poněkud jiný, než bývá obvyklé. Při nástupu na hrací plochu požádal hlasatel hráče a diváky, aby povstali a minutou ticha uctili památku hráče Sokola Kovalovice Ivo Baláže, který tragicky zahynul při autonehodě v pondělí 10. září na silnici v okrese Vyškov.

Sokol Kovalovice tímto neštěstím ztratil dobrého hráče, kamaráda, oblíbeného a čestného řekněme kluka, kterému bylo dopřáno žít a radovat se ze života pouhých dvacet let. Po tomto aktu, kterým přítomní vzdali čest jeho památce, bylo utkání zahájeno. Samotným hráčům chvíli trvalo, než se zbavili úzkosti předešlých chvil.

Po krátkém oťukávání hosté zaútočili po pravé straně. Přesný centr Bureše vzácně trefil Judas a Kovalovice vedly. První poločas probíhal za mírné převahy hostů, kteří ve 32. minutě zvýšili opět Judasem na 2:0.

Stará Ves ale také nebyla bez šancí. V závěru poločasu krásnou střelu domácích vytěsnil na roh vynikající brankář Pavel Matoušek. Do druhého poločasu nastoupili domácí hráči se snahou změnit pro ně nepříznivý stav utkání.

Kovalovice ovšem byly lepší. Krásnou individuální akci zužitkoval Pavel Bureš a hosté vedli již o tři branky. Pro Starou Ves to byla těžká rána a pro zaplněnou tribunu s převahou domácích fandů taktéž.

Přesto se domácí nevzdávali a patnáct minut před koncem utkání krásnou a tvrdou střelou k pravé tyči snížil Zemánek na konečných 1:3. Domácí očekávali pochopitelně vítězství, nicméně na Kovalovice tentokrát nestačili.