Sokol Ústí - FK Šternberk 3 :1 (1:1)

Téměř po celou první půli se hrál poměrně vyrovnaný duel, ve kterém fotbalovou invenci nahrazovali hráči obou mužstev bojovností a snahou dostat se na dostřel soupeřovy svatyně.

Podařilo se to nejdříve domácímu Ševčíkovi, který ve 26. minutě zužitkoval pěkně načechraný centr z pravé strany. Když se už čekalo na hvizd rozhodčího, stalo se domácím to nejhorší, hosté využili jednu z mála chyb jinak dobře hrající domácí obrany, ve které se dařilo Plesníkovi, a dosáhli vyrovnávací branky Švarcem.

Také druhý poločas nijak nevybočil z úrovně první půle. Za zmínku snad stojí pouze dva vynikající reflexivní zákroky domácího brankáře Kožucha. Ústečtí se v posledníc deseti minutách nadechli k závěrečnému náporu.

V 83. minutě kopali roh a Pecha dosáhnul vedoucí branky. O minutu později hosté faulovali Černotského v pokutovém území, nařízenou penaltu s přehledem proměnil Slivka.

K místnímu derby s Opatovicemi, které se hraje v neděli 21. října od 10 hodin, nepojedou Ústečtí z posledního místa. Oba příští soupeři jsou sousedy v tabulce na 14. a 15. místě se shodným počtem 10 bodů.

Diváci: 150.

Rozhodčí: Machálek.

Sestava Ústí: Kožuch - Sencovici, Plesník, Ševčík, Pecha - Skácel, Černotský, Škuta, Pitrun - Škařupa, Slivka.

Střídali: Vinkler, Rebenda, Honeš.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika