Především pro domácí se jednalo o velice důležité utkání vzhledem k záchranářským pracem. Ti je však nezvládli a Kozlovice si domů odvezly tři body.

V Kozlovicích byl výkonným výborem odvolán z funkce hlavního trenéra Ferdinand Kadlčík a velmi těžký úkol dostala nová trenérská dvojice Skopal - Štěpaník, a to dovézt ze zachraňujícího se Ústí tři body.

Vzhledem ke zraněním a přístupu některých hráčů to nebyl úkol vůbec lehký. Nejprve se Ústí po špatném obsazování hostujícími obránci dostalo do vedení krásným gólem Slivky.

To se ve fotbale stává, ale zranění stopera Davida Jedelského, kterého vystřídal DiCuia, nedávalo moc optimismu do dalšího průběhu utkání. Ještě navíc měli domácí v rozpětí několika minut dvě tutovky, a Kozlovice zachránilo jenom štěstí a nemohoucnost domácích, kteří dvakrát nastřelili tyč.

Po tomto náporu se hosté čím dál více osmělovali, až po trestném kopu nádherně zahraném Kramplou skóroval Vyskočil a vyrovnal stav utkání na 1:1.

Tak skončil i první poločas střetnutí hraného velmi bojovně a někdy zbytečně tvrdě, což hlavní rozhodčí připustil. Po změně stran byl Stokláska v 58. minutě vystřídán, protože po tvrdém zákroku na jeho osobu nebyl schopen utkání dohrát.

V sestavě Kozlovice ho tak nahradil Chrastina. Domácí v tomto období vehementně útočili a soupeř se štěstím odvracel jejich nebezpečné útoky a standardky.

Do útoku však velel i hostující Kuba, který fotbalově a chytře povodil stopery a nezištně skóroval. Ústí se již nedokázalo v důležitém utkání srovnat, a proto si hosté odvezli tři velmi důležité body.

TJ Sokol Ústí - FK Kozlovice 1:2 (1:1)

Branky: 11. Slivka - 38. Vyskočil, 72. Kuba.

Sestava FK Kozlovice: Mánek - Dohnal, Šolín, Stokláska, Krampla, Jedelský, Vyplel, Kuba C, Navrátil, Kušner, Vyskočil. Střídající hráči: DiCuia, Chrastina.