Deset týmů bylo rozděleno do dvou skupin, kde se utkal každý s každým, a podle umístění následovaly zápasy o umístění celkové.

V souboji o deváté místo chlapci Elserema Brumov prohráli s SFK Elko Holešov. Sedmá skončila Tescoma Zlín, která výhrou odsoudila 1. FC Přerov na osmou příčku. V boji o pátou pozici deklasoval MFK Ružomberok šestou ZŠ Za mlýnem.

Na bednu se nedostal Fomat Martin, protože nevyšel vítězně z utkání s SK Kladno, to si tedy odvezlo bronzové medaile. V nedělním odpoledním vedru nastoupili k finálovému utkání družstva FC Baník Ostrava a 1. FC Tatran Prešov.

Mírnými favority byli ostravští chlapci, ale pohledný fotbal z obou stran skončil v normálním hracím čase bezbrankovou remízou. Na řadu tedy přišla loterie pokutových kopů.

Tam Baníkovci zklamali, prohráli 1:4 a nechali tak propuknout vítězné euforii chlapců z Východního Slovenska, kteří přerušili třiadvacetiletou šňůru vítězství českých týmů. V individuálních oceněních se dostalo na nejlepšího hráče Dominika Tomšů z Baníku Ostrava. T

itul kanonýra turnaje si vystřílel Jakub Mišenko z 1. FC Tatran Prešov a nejvíce se mezi tyčemi líbil gólman Pavel Soukup z SK Kladno.

(lj)