FC Napajedla - SK Hranice 2:3 (0:2)

Hosté nastoupili k utkání podstatně razantněji a s vyšším sebevědomím než soupeř, a podle toho také vypadal obraz hry v první půli. Domácí nevystřelili na branku a Hranice na překrásném trávníku opět produkovaly svoji kombinační hru s rychlým přechodem do útočné fáze.

Šance na sebe nedaly dlouho čekat. Ve dvacáté minutě se ocitl ve střelecké pozici Dohnal, ale nedal. Ve 24. minutě tentýž hráč po kolmé přihrávce Rybaříka postupoval sám na branku, jenže jeho střela opět skončila mimo branku.

Vzápětí se po signálu z rohového kopu nejlépe orientoval Frenc a poslal hosty do vedení. O minutu později Dohnal přihrál Fialovi a ten chladnokrevně zvýšil na 2:0. Po změně stran nastoupil proti hostům jakoby vyměněný soupeř.

Podstatně důraznější a s vědomím, že nemá co ztratit. Hranice místo toho, aby hru zklidnily, se začaly bát o výsledek. Jejich hra postrádala patřičnou plynulost a Napajedla takto vzniklou situaci dokonale využila.

Nejprve v 50. minutě netrefila prázdnou branku, ale o chvíli později už vstřelil kontaktní gól Sukup a v 77. minutě Melichárek dokonce vyrovnal. V poslední čtvrthodině se Hranice uklidnily, hra se vyrovnala a dvě minuty před vypršením řádné hrací doby hosté strhli vítězství na svou stranu zásluhou Krále.

„Za první půli si družstvo zaslouží pochvalu, avšak ve druhém poločase místo toho, aby využilo vzniklé situace, tak zpanikařilo a svým bázlivým způsobem hry dalo domácím šanci,“ řekli po utkání Průcha s Kubicou, trenéři SK Hranice.

Branky: Sukup, Melichárek - Ferenc, Fiala, Král.

Sestava Hranic: Vítek - Michálek, Král, Richter, Anastazovský - Fiala (90. Rebenda), Modelský, Málek Ferenc - Rybařík, Dohnal (67. Bušina).