Za nádherného počasí a před návštěvou čtyř stovek diváků se hrál dobrý fotbal se šťastným koncem pro domácí.

Kozlovičtí si byli vědomi, že tento zápas opravdu může hodně zamíchat s týmy, které budou bojovat v sestupovém pásmu. Také ze začátku byl fotbal poměrně opatrný a až další minuty přinesly běhavý, bojovný ale velmi slušný zápas od obou soupeřů.

V prvním poločase měla obě družstva snad jen jednu či dvě šance, které navíc zůstaly nevyužity. Až po změně stran začaly padat góly a domácí se po dvou standardkách ujali vedení 2:0.

Nejdříve se prosadil důrazem Vyskočil a podruhé se přímo z trestného kopu trefil Krampla. V 87. minutě hosté snížili také ze standardní situace, když se nádherně trefil Frieb a upravil tak na konečných 1:2 v neprospěch Litovle, a to ještě dvě vyložené šanci zmařil vynikající domácí gólman Mánek.

FK Kozlovice - TJ Tatran Litovel 2:1 (0:0)

Branky: 54. Vyskočil, 69. Krampla - 87. Frieb.

Sestava FK Kozlovice: Mánek - Plch, Šolín, Stokláska, Krampla, Jedelský, Vyplel, Kuba (90. Kocfelda), Navrátil, Kušner, Vyskočil.