Utkání na promoklém terénu se odehrávalo překvapivě pod taktovkou hostů, kteří hráli ofenzivní a moderní fotbal, jenže všechny body nakonec zůstaly doma.

FK Kozlovice - FC Dolany 3:2 (1:1)

Kozlovice poučeny z předešlých zápasů hrály ze zabezpečené obrany a opět se zkušeným Štěpaníkem na místě stopera. Střetnutí se od jedenácté minuty vyvíjelo pro domácí příznivě, jelikož se z dorážky trefil Krampla.

Po zaváhání obrany Kozlovic se ve 43. minutě objevil v šanci kapitán Pospíšil a zkušeně vyrovnal. Po příchodu z kabin se hra na obou stranách přitvrdila a rozhodčí uděloval jednu žlutou kartu za druhou, na což po faulu doplatil pravý obránce hostí Horák a byl za tvrdý zákrok po druhé žluté kartě oprávněně vyloučen.

Ihned po tomto vyloučení se Kozlovice nádhernou hlavičkou Ondřeje Vrby ujaly vedení. Neuběhlo však ani pět minut a Dolany po brejku a centru z pravé strany dorazily míč za Mánkova záda. Autorem gólu byl opět Pospíšil.

Hra se poté přelévala ze strany na stranu a bylo cítit, že další gól visí ve vzduchu. V 62. minutě po sražení domácího Kuby v pokutovém území nařídil sudí penaltu, kterou bezpečně proměnil kapitán Vyskočil.

Přestože do konce zápasu chybělo ještě 25 minut, tak domácí přežili velký tlak soupeře a po bojovném výkonu zvítězili nejtěsnějším rozdílem.

Branky: Krampla, O. Vrba, Vyskočil (z pen.) - Pospíšil 2. Červená karta: Hradil (Dolany).

Kompletní sestavy

FK Kozlovice: Mánek - Stokláska, Dohnal, Matějov, Krampla, Jedelský, O. Vrba, Kuba, Řehák, Štěpaník, Vyskočil (C), Losman, Přikryl, DiCuia, Kušner, Málek, trenér: Ferdinand Kadlčík.

FC Dolany: Benčík - Horák, Pospíšil (C), Václavík, Novák, Bergmann, Kacmarczyk, Navrátil, Smolák, Hubeňák, Chlamda, Hradil, trenér: Jiří Navrátil.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Kozlovičtí fotbalisté ukradli bod vedoucímu celku krajského přeboru

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika