Kozlovice - Mohelnice 0:0

Utkání mělo oboustranně výbornou úroveň. Hrál se útočný a agresivní fotbal, ale bohužel bez branek. Domácí měli v prvním poločase stoprocentní příležitost, když Kramla po kombinaci ve vápně nádherně uvolnil Vrbu, ale ten v posledních zápasech nemá v koncovce štěstí a jeho šanci zlikvidoval nejlepší hráč hostí, brankář Blumel.

Mohelnice těsně před odchodem do šaten zahrozila ze standardní situace, ale i domácí gólman Mánek se vyznamenal a bravurně vytáhl trestný kop nad břevno. Po změně stran se vývoj utkání nezměnil.

Hrál se fotbal nahoru a dolů, který se musel divákům líbit. Pak ovšem přišly během čtyř minut dvě červené karty domácích obránců (Vyplel a Jedelský), a bylo jen otázkou času, kdy Kozlovice inkasují.

Jenže i hosté se pod psychickým tlakem dopustili faulu, za což byl těsně před koncem utkání vyloučen Kloss. Ani jednomu týmu se už ve zbylém čase nepodařilo vstřelit branku, a tak utkání skončilo bezbrankovou remízou.

Sestava Kozlovic: Mánek - Vyplel, Stokláska, Kušner, Krampla, Jedelský, Vrba, Kuba (90. Přikryl), Řehák, Štěpaník, Vyskočil.

Trenér: Ferdinand Kadlčík.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika