Po bezbrankovém poločase se nakonec z tříbodového zisku radovali hráči hostujícího celku.Hosté v prvním poločase působili dojmem opravdového nováčka a zdálo se, že je otázkou času, kdy se kozlovickým podaří vstřelit branku.

Také celý první poločas byli domácí jasně lepším celkem a úvodní třičtvrtěhodinka tak připomínala minulý zápas v Určicích, kde si Kozlovice vytvořily několik vyložených tutovek.

Bohužel i v tomto zápase byla koncovka největším problémem a jasné šance Šolína, Kuby, Kramply a Kaďorka zůstaly bez odezvy.

Také kvůli tomu skončil první poločas bezbrankovou remízou. Po příchodu z kabin se vývoj úplně obrátil a domácí přestali běhat, špatně bránili a zdálo se, že hlavně záložní řada nestačí na lepší pohyb a kombinace hostů.

Těm se také podařilo v rozpětí pětadvaceti minut třikrát skórovat a zápas byl rozhodnut. Domácí pak už jen snížili Kaďorkem z penalty na konečných 1:3.

FK Kozlovice - TJ Zlaté Hory 1:3 (0:0)

Branky: Kaďorek (z penalty) - Biedrava, Fiala, Moravec.

Naprostá nedisciplinovanost, odevzdanost a přístup některých hráčů jsou jasné příčiny stavu, v jakém se Kozlovice nejen v tabulce nacházejí, což bylo také vidět na zmenšeném zájmu diváků, kterých přišlo podstatně méně než v předcházejících kolech.

(koz)