Mužům byl představen nový trenér, bývalý výborný hráč Přerova, Lubomír Ditrich, který převzal „lodivodství“ po celkem úspěšném působení Pavla Korala, který naskočil do posledních šesti podzimních soubojů krajského přeboru s vizí dokončit podzimní část soutěže.

Trenér Koral se vrátil naplno ke staršímu dorostu a stanovuje si jediný cíl - pokusit se se svými svěřenci o návrat z divize do MSDL. Ostatní realizační týmy zůstávají beze změn a jejich složení můžete nalézt na internetových stránkách fcprerov.cz.

Polykání dávek zimní přípravy není oblíbenou kratochvílí pro hráče, ale na straně druhé je to základ, bez kterého nejde v mistrovských kláních uspět.

Pro muže a starší dorost bude hlavním programem Zimní turnaj pořádaný 1. FC Přerov, kterého se od soboty 19. ledna na umělé trávě zúčastní ještě týmy mužů Kozlovic, Tovačova, Kostelce, Nezamyslic, Újezdce a starších dorostenců Prostějova.

S rozpisy a výsledky budou čtenáři Přerovského deníku průběžně seznamováni. Mimo zmíněný turnaj a plánované tréninkové jednotky je nasmlouván nejen o víkendech, ale i ve všední dny, velký počet přátelských utkání, vesměs na umělých površích nejen doma, ale i u soupeřů z blízkého okolí.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika