Sokol Říkovice - FC Dukla Hranice 1:9 (1:3)

Domácí byli Dukle vyrovnaným soupeřem jen prvních patnáct minut. Ve 20. minutě sice hosté inkasovali z náhodné akce, ale hned ve 25. minutě Dán vyrovnal na 1:1.

Ve 37. minutě byl tentýž hráč faulován ve vápně a Kryzan poslal z penalty hranické mužstvo do vedení. Poté nastřelil domácí brankář Jugu do obličeje a míč doputoval do svatyně domácích.

Ihned po příchodu z kabin Duklu definitivně uklidnil Juga. Stav 1:4. To už Říkovice zcela rezignovaly a hraničtí fotbalisté si s chutí zastříleli. Postupně se ještě trefili Juga, Juřica i Dán a uzavřeli výsledné skóre v poměru 1:9.

Sestava: Czyž, Bilka (58. Pavelka) – Kubeša –Matuška (10. Štefek) Stryk - Juřica P. (46. Huf) – Kryzan - Dvorský, Juga – Dán - Juřica M.