Nejprve sehráli své poslední derby s 1.FC Přerov starší přípravky Viktorky. Příští rok už tyto týmy, stejně jako ostatní, budou nastupovat pod společnou vlajkou. Oba celky se v celkovém součtu rozešly smírně, když kategorie U11 třikrát vyhrála a jednou remizovala a v kategorii U10 to bylo přesně naopak.

Dorostenci Viktorky hostili v dalším kole krajského přeboru beznadějně poslední Nezamyslice a na hře to bylo znát. Starší se sice v první půli ještě střelecky trápili, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Po přestávce už ale domácí převzali jednoznačně taktovku utkání a díky střelecky agilnímu Martínkovi, který zaznamenal hattrick, zvítězili zcela zaslouženě 3:0.

Mladší dorostenci si poté na hřišti udělali doslova střelnici a svého soka už do šaten vyprovodili šesti brankami. Konečný součet utkání se zastavil na skóre 11:1.

Muži nastoupili ke svému zápasu okresní soutěže na půdě Vlkoše a ztratili další body za remízu 1:1.

Ostatní týmy měly volno a do bojů tak nezasáhly mladší přípravky ani žáci.

V sobotu hostí muži od 16.30 hodin tým Uhřičic, dorostenci zajíždějí do Konice a žákovská družstva přivítají v sobotu od 9 hodin FK Jeseník. Starší přípravky jedou ke svým zápasům do Nemilan, mladší přípravka A pokračuje druhým turnajem, tentokrát v neděli odpoledne v Želatovicích a mladší B-tým má svůj první turnaj rovněž v neděli odpoledne v Hranicích. (bh)

Přerovský deník|Propagujte i svojí stránku