Muži v okresní soutěži se představili doma s Vlkošem a po poločase 1:0 tímto výsledkem i zvítězili. Autorem jediné branky utkání byl Béreš.

Dorostenci hrající krajský přebor cestovali do Černovíru. Starší měli na svého soupeře v tabulce dvoubodový náskok a tak se čekal vyrovnaný souboj o body. Domácí ovšem jasně zvítězili 4:0.

Mladší svůj zápas okopírovali podle starších kolegů a v poločase též prohrávali 0:1. Po přestávce Černovír přidal další dvě branky a na konečných 1:3 z pohledu Přerova korigoval v závěru Tomek z penalty.

Starší dorostenci si stále drží 6. příčku. Mladší po dobrém rozjezdu klesli na místo páté.

Žáci Viktorie přivítali rezervu divizního Šumperku a obě utkání přinesla zajímavý fotbal se zcela odlišnými výsledky. Zatímco starší svého soupeře předčili ve všech směrech a zvítězili 6:2, mladší se mu ani zdaleka nedokázali vyrovnat a prohráli 2:7.

V týdnu ještě žáci předehrávali svá utkání v Konici. Starší prohráli těsně 1:2 a mladším se podařilo uhrát se svým soupeřem remízu 2:2.

V tabulce krajského přeboru poskočili starší žáci na 10. místo a začínají se vzdalovat samotnému chvostu, mladší si toto postavení drží už několik kol.

Starší přípravky měly tentokrát volno kvůli odloženému utkání se Sokolem Čechovice a tak se jen kategorie U 11 zúčastnila turnaje pořádaného právě Sokolem Čechovice. Ani tady ovšem Viktorce pšenka nekvetla a v konkurenci devíti týmu skočila sedmá.

Mladší přípravky dohrávaly své poslední podzimní turnaje a na těch se jim podařilo obhájit svá tradiční 3. místa. Jestli někdo z nich postoupí do jarních bojů o titul okresního přeborníka, se uvidí, jakmile bude dohrán odložený turnaj v Hranicích.

V neděli zajíždějí muži Viktorie do Uhřičic, dorostenci v sobotu od 10 hodin hostí 1.HFK Olomouc B. Žáci hrají v Zábřehu a starší přípravky přivítají v neděli od 9 hodin 1.Holický fotbalový klub.(bh)