Výherci gratulujeme, karton piv Holba si může vyzvednout v naší redakci v Hranicích (Pernštejnské náměstí 1).

Zajímavě se nám formuje také čelo celkového pořadí. Stále vede Radek Klvaňa, na záda mu však začal dýchat Jaroslav Polus.

Výsledky tipovaných utkání:

Tasovice – Přerov 3:1

Kozlovice – Hodonín 2:4

Hranice – Krnov 4:0

Hněvotín – Želatovice 1:1

Kojetín – Ústí 0:5

Mostkovice – Všechovice 2:2

Opatovice/Všecho­vice – Náměšť 1:3

Lipová – Beňov 1:1

Bělotín – Lipník nad Bečvou 5:2

Ústí B – Přerov B 2:3

Pořadí hráčů po 10. kole:

1. místo

0007|Radek Klvaňa|Malhotice|⋌-1|56

2. místo

0010|Jaroslav Polus|Hranice|⋌8|50

3. místo

0009|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌8|47

0062|Hana Godušová|Přerov|⋌-1|47

5. místo

0094|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌2|46

6. místo

0058|Miroslav Kovář|Újezdec|⋌2|44

7. místo

0027|Antonín Růžička ml.|Paršovice|⋌5|41

0068|Lubomír Sedlák|Milenov|⋌2|41

0037|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌-1|41

10. místo

0045|Pavel Adámek|Hranice|⋌5|38

0069|Ctibor Melich|Hranice|⋌2|38

0003|Václav Žeravík ml.|Ústí|⋌2|38

0043|Renata Kovaříková|Přerov|⋌-1|38

0020|Antonín Návara|Ústí|⋌-1|38

0053|Jaromír Novotný|Přerov|⋌-1|38

0052|Antonín Ševeček|Přerov|⋌-1|38

0036|Miroslav Vymětal|Přerov|⋌-1|38

18. místo

0085|Eliška Hložková|Paršo­vice|⋌8|36

0081|Petr Takáč|Hranice|⋌2|36

20. místo

0047|František Jiřík|Radslavi­ce|⋌2|35

0008|Radim Frydrych|Hranice|⋌-1|35

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|⋌-1|35

23. místo

0088|Vladimír Tutka|Hranice|⋌2|34

24. místo

0013|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌5|32

0015|Josef Tománek|Hrani­ce|⋌5|32

0034|Blahoslav Krček|Přerov|⋌2|32

0019|Jaroslav Šuba|Hranice|⋌2|32

0031|Daniel Tutka|Hranice|⋌2|32

0014|Dušan Staněk|Hranice|⋌-1|32

0026|Antonín Růžička st.|Paršovice|⋌-4|32

31. místo

0093|Roman Petřvalský|So­běchl.|⋌-1|30

32. místo

0046|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|⋌5|29

0066|Jaroslav Králík|Újezdec|⋌5|29

0035|Ivo Navrátil|Přerov|⋌2|29

0061|Petra Pohnanová|Pře­rov|⋌2|29

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|⋌2|29

0032|Tomáš Vaculík|Opolca­ny|⋌2|29

0054|Karel Galda|Přerov|⋌-1|29

39. místo

0074|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|⋌2|28

40. místo

0091|Martina Jiříková|Radsla­vice|⋌-4|27

41. místo

0029|Miroslav Strnadel ml.|Opatov.|⋌8|26

0063|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌8|26

0048|Jarmila Galdová|Přerov|⋌5|26

0040|František Řihošek|Přesta­vlky|⋌2|26

0004|Petr Šíp|Hranice|⋌2|26

0060|Pavel Poljanský|Přerov|⋌-1|26

0001|Pavel Němčák|Troubky|⋌4|26

0050|Jiří Pavelka|Přerov|⋌-4|26

49. místo

0090|Martin Kovář|Stará Ves|⋌5|25

50. místo

0077|Radek Dokoupil|Přerov|⋌5|24

0083|Barbora Takáčová|Hrani­ce|⋌2|24

52. místo

0030|Pavel Rovenský|Bělo­tín|⋌11|23

0022|Radomír Klvaňa|Hranice|⋌8|23

0059|Jana Mikulášková|Pře­rov|⋌5|23

0028|Miroslav Strnadel st.|Opatov.|⋌5|23

0018|Pavel Šuba|Klokočí|⋌5|23

0057|Irena Hlobilová|Pře­rov|⋌2|23

0033|Roman Stoklasa|Přerov|⋌2|23

0038|Marek Netopil|Stará Ves|⋌-1|23

60. místo

0092|Miloslav Jančík|Soběchle­by|⋌5|21

0082|Miroslav Takáč|Hranice|⋌2|21

0084|Ladislav Šustek|Paršovice|⋌-4|21

63. místo

0016|Alexandra Remešová|Hrani­ce|⋌8|20

0017|Jana Šubová|Klokočí|⋌5|20

0072|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|⋌-1|20

0064|Michal Bartoněk|Přerov|⋌-7|20

67. místo

0075|Jan Kovář|Stará Ves|⋌2|19

68. místo

0079|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌2|18

0078|Miroslava Kociánová|Přerov|⋌-1|18

70. místo

0044|Stanislav Holaň|Přerov|⋌5|17

0005|Viktor Chlebík|Bělotín|⋌5|17

0049|Vlastislav Navrátil|Osek n. B.|⋌5|17

0051|Věra Geburová|Přerov|⋌2|17

0011|Alois Novák|Vítonice|⋌-1|17

0006|Antonín Závodný|Hranice|⋌-4|17

76. místo

0097|David Kuchař|Hranice|⋌0|16

0071|Jiří Volf|Hranice|⋌-1|16

78. místo

0067|Petr Kavka|Přerov|⋌5|14

0012|Tomáš Klvaňa|Opatovice|⋌-1|14

0002|Václav Žeravík|Ústí|⋌-1|14

81. místo

0065|Vladimír Bija|Beňov|⋌-4|13

82. místo

0089|Jan Růžička|Přerov|⋌2|12

0039|Luděk Kovář|Stará Ves|⋌-1|12

84. místo

0095|Ondřej Uhýrek|Ústí|⋌5|11

0070|Petr Haša|Hranice|⋌2|11

0042|Lukáš Hlobil|Přerov|⋌-1|11

87. místo

0076|Michal Petráš|Přerov|⋌0|8