Z JEDNÁNÍ STK

Nařízení STK:

STK nařizuje termíny utkání:

25. kolo OP mužů, So Domaželice – So Lazníky (SO 9. června, 16.30 hodin),
26. kolo OP mužů, SK Hranice B – Ha Záříčí (SO 16. června, 16.30 hodin).
Upozornění STK:

přihlášky do soutěží řízených OFS Přerov na SR 2012/13 budou oddílům rozeslány elektronicky (e-mailem),
STK upozorňuje na změnu začátku utkání 20. kola OS mužů, sk. B FKM Opat./Všechovice B – So Skalička, na základě žádosti obsazovacího úseku KR je začátek v neděli 3. června ve 13.30 hodin.
STK vzala na vědomí:

Žádost o změnu termínu utkání:

OS mužů, sk. A 26. kolo So Říkovice – FK Brodek B (SO 16. června, 14.30 hodin).
STK uděluje pokutu za 8 ŽK: Tomáš Stryk (hráč FC D. Hranice) – 200 Kč odečteno ze soutěžní zálohy oddílu.

STK uděluje pokutu za 4 ŽK: Lukáš Juřenčák (hráč FC D. Hranice), Zdeněk Horák (hráč So Bělotín), Michal Gluch (hráč So Soběchleby), Petr Horák (hráč So Vlkoš), Patrik Talla (hráč So Pavlovice) – ovšem oddílům odečteno 100 Kč ze soutěžní zálohy.

Předvolání do STK:

STK předvolává k projednání událostí při utkání 23. kola OP mužů FC Dukla Hranice – So Lazníky na středu 6. června v 15.30 hodin kapitána družstva mužů FC Dukla Hranice Tomáše Stryka a hráče Michala Pavelku s registračními průkazy a platnými prohlášeními všech hráčů o zdravotním stavu dle čl. 9.5 RS. Za účast zodpovídá oddíl. Dále STK předvolává rozhodčího utkání Zdeňka Kičína a asistenty Jana Skopalíka a Tomáše Palinka.
Předání do KR:

STK předává do KR rozhodčího Vlastimila Skybu za nedostatky v zápise o utkání.

Z JEDNÁNÍ DK

Zastavení činnosti:

Jiří Svobodník (hráč So Křenovice) 1 SU nepodmíněně od 28. května, DŘ čl. 1/6a. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Bohuslav Chromčík (hráč FC Beňov) 3 SU nepodmíněně od 27. května, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Miroslav Hrkota (hráč TJ Prusinovice) 2 SU nepodmíněně od 28. května, DŘ čl. 1/7a. Poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.
Pokuty:

1500 Kč – oddíl FC Dukla Hranice za nedostavení se k utkání, dle DŘ 2/2b, splatnost do 15 dnů od zveřejnění. Poplatek 100 Kč za projednání, odečten ze soutěžní zálohy, poplatek 100 Kč za nedostavení se, odečten ze soutěžní zálohy.
100 Kč – Dokoupil Radek – 3597, nesprávně vyplnění zápisu o utkání, dle DŘ čl. 6. Poplatek 100 Kč za projednání v DK.

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

VÍKEND 2. – 3. ČERVNA

OP mužů – 24. kolo: 162 SK Hranice B – Stará Ves (NE 10) Pumprla – Dreiseitel, Sigmund SDR1, 163 Ústí B – Záříčí B (NE 10) Částečka – Sedlák, Bubeník, 164 Újezdec – Dukla Hranice (SO 16.30) R. Navrátil – M. Pospíšil, P. Pospíšil, 165 Lazníky – Kojetín B (NE 16.30) Grečmal – Dokoupil, P. Pospíšil, 166 Kovalovice – Domažlice (NE 16.30) Klíma – R. Navrátil, Vrána, 167 Pavlovice – Soběchleby (NE 16.30) Dubravský – Kadaník, Zaoral, 168 Býšk/H. Újezd B – Troubky B (SO 16.30, hř. H. Újezd) Kulička – Skopalík, Zdráhal.

OS mužů, sk. A – 24. kolo: 162 Čekyně – Polkovice (SO 16.30) Vrána – Dokoupil, Zaoral, 163 Lobodice – Záříčí B (NE 16.30) Žigmund, 164 1.FC Viktorie Přerov B – Lověšice (NE 16.30) Baďura – Skopalík, Zdráhal, 165 H. Moštěnice B – Bochoř (NE 16.30) Brázda, 166 Měrovice – Vlkoš (NE 16.30) Hrčo, 167 Říkovice – Uhřičice (SO 16.30) Walter, 168 Brodek B – Křenovice (NE 16.30) Bělaška.

OS mužů, sk. B – 20. kolo: 115 Černotín – Žákovice (NE 16.30) Rýpar, 116 Beňov B – Bělotín B (SO 16.30) Hrčo, 117 Prosenice – Drahotuše (SO 16.30, hř. Radslavice) Žigmund, 118 H. Nětčice – Radslavice B (NE 16.30) Bubeník, 119 Jezernice – Lipník nad B. B (NE 10) Oulehla – M. Pospíšil, Skopalík SDR1, 120 Opat./Všech. B – Skalička (NE 13.30) OFS Olomouc – OFS Olomouc, OFS Olomouc.

OP dorostu – 14. kolo: 53 Troubky – Bělotín (NE 10.30) P. Pospíšil, 54 H. Moštěnice – Újezdec (NE 14) Palinek, 56 Pavlovice – Hustopeče (NE 14) Zaoral.

OP st. žáků, sk. o 1.-7. místo – 24. kolo: 84 Ústí – Opat./Všech. (NE 14) Šerý, 85 Hustopeče – Soběchleby (NE 10) Šerý, 86 Kojetín – Troubky (SO 14) M. Pospíšil.

OP st. žáků, sk. o 8.-14. místo – 24. kolo: 84 Pavlovice – H. Moštěnice (NE 10) Palinek, 85 Kozlovice – Bělotín (NE 10) Markovič, 86 Vlkoš – Dukla Hranice (NE 10) Walter.

Krajské soutěže: Horní Moštěnice – Radslavice (SO 16.30) AR2 Kičin.

Krajský přebor dorostu: Opatovice – Šumperk (SO 14.15 a 16.30) Hohnová, Šerý, 1.FC Viktorie Přerov – Černovír (NE 10 a 12.15) R. Navrátil, Vrána.

Krajské přípravky: 1.FC Viktorie Přerov – Čechovice (SO 9) M. Pospíšil, Zdráhal.

Okresní přípravky: Dolní Újezd (SO 9) R. Navrátil, Brodek (SO 9) Kičin, Bělaška, Tovačov (SO 10) Ossos, Tovačov (SO 14) Ossos, H. Moštěnice (NE 9) Grečmal, Maceček.

Žáci (dohrávka): Tovačov – Hustopeče (SO 17) Ossos.

Okres Kroměříž: Domažlice – Chvalčov (SO 10) P. Pospíšil, Křenovice – Kostelec u Holešova (NE 14) Hrčo.

Nábor rozhodčích

Komise rozhodčích provádí nábor nových adeptů. Zájemci se mohou hlásit na čísle 608 747 167, případně na e-mail: komise@rozhodci-ofsprerov.cz. (ofs)