Z JEDNÁNÍ STK

Změna v RS OFS:

STK upozorňuje oddíly na opravu RS, v článku 3.4 se text „RS příloha 5“ nahrazuje textem „RS příloha 6“, v čl. 3.5 a 3.6 se text „RS příloha 6“ nahrazuje textem „RS příloha 7“.

Upozornění STK:

STK upozorňuje oddíly na řádné vyplňování zápisů v utkáních mladších žáků a přípravek (nevynechávat řádky, ale psát jména pod sebe s označením čísel hráčů). Je nařízené používat jenom schválené zápisy (jsou ke stažení na webu OFS Přerov).

STK uděluje pokutu za 4 ŽK: Martin Chytil (hráč Sl. Kojetín), Zdeněk Zezula (hráč Sl. Kojetín), Dušan Rýpar (hráč So Soběchleby), Jiřík Bělík (hráč FK Býškovice-H. Új.), Vojtěch Mynář (hráč TJ Žákovice), Tomáš Kantor (hráč So Kovalovice), Dušan Švebiš (hráč So Prosenice), Michal Joska (hráč So Radslavice) – všem oddílům odečteno 100 Kč ze zálohy oddílu.

Pořádkové pokuty:

200 Kč – oddíly FC Želatovice, SK Hranice, Sl. Kojetín za používání nesprávných zápisů v turnajích přípravek.

Předání do KR:

STK předává do KR rozhodčího Marcela Požára za nedostatky v zápisu o utkání.

Z JEDNÁNÍ DK

Zastavení činnosti:

Marek Škrabal (hráč So Soběchleby) 1 SU nepodmíněně od 15. dubna, DŘ čl.1/6a. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,František Zlámal (hráč So Ústí) 1 SU nepodmíněně od 16. dubna, DŘ čl. 1/1. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,Jan Volný (hráč FK Kozlovice) 6 SU nepodmíněně od 15. dubna, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,Zdeněk Rossák (kapitán 1. FC Viktorie Přerov B) udělena důtka dle DŘ čl. 5. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.

Žádost o prominutí trestu:

Marek Jakubec (hráč FK Býškovice/H. Újezd), žádosti se vyhovuje, činnost povolena od 19. dubna (DŘ čl 31). Poplatek za projednání 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,Michal Kašpařík (hráč So Lazníky), žádosti se nevyhovuje (DŘ čl 31). Poplatek za projednání 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.

Pokuty:

200 Kč – rozhodčí Dalibor Pelikán za nesprávné vyplnění zápisu o utkání.

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

VÍKEND 21.–22. DUBNA

OP mužů – 18. kolo: 120 SK Hranice B – Lazníky (NE 16.30) Dokoupil – Žigmund, Skopalík SDR1, 121 Kovalovice – Újezdec (NE 16.30) Štětka – Bubeník, M. Pospíšil SDR2, 122 Pavlovice – Ústí B (NE 16.30, hř. Ústí) Sedlák – Hohnová, Šerý, 123 Býšk./H. Újezd B – Stará Ves (SO 16.30, hř. Stará Ves) K. Pospíšil – Zdráhal, Palinek, 124 Troubky B – Záříčí (SO 16.30) Kičin – Bělaška, Zaoral, 125 Soběchleby – Dukla Hranice (NE 10) Klíma – Bělaška, Kadaník, 126 Domaželice – Kojetín B (NE 10) Zavřel – Grečmal, P. Pospíšil.

OS mužů, sk. A – 18. kolo: 120 Čekyně – H. Moštěnice B (SO 16.30) Dokoupil, 121 Měrovice – 1.FCV Přerov B (SO 16.30) Menšík – Ossos, P. Pospíšil, 122 Říkovice – Lobodice (SO 16.30) M. Navrátil, 123 Brodek B – Polkovice (NE 16.30) K. Navrátil, 124 Křenovice – Záříčí B (NE 16.30) Kouřilek SDR2, 125 Uhřičice – Lověšice (NE 16.30) Hrčo, 126 Vlkoš – Bochoř (NE 16.30) Kičin – Grečmal, Zdráhal.

OS mužů, sk. B – 14. kolo: 79 Černotín – Horní Nětčice (NE 16.30) Pelikán SDR1, 80 Jezernice – Prosenice (NE 10) Odstrčil, 81 FKM Opat/Všech B – Beňov B (NE 10) Kouřilek, 82 Skalička – Žákovice (SO 16.30) Dreiseitel, 83 Lipník nad Bečvou B – Bělotín B (NE 16.30, hř. D. Újezd) Vrána, 84 Radslavice – Drahotuše (SO 16.30) K. Navrátil.

OP dorostu – 18. kolo: 69 Troubky – Radslavice (NE 10.30) Ossos, 70 Hustopeče – Újezdec (SO 16.30) Šerý, 71 Pavlovice – Bělotín (NE 14) P. Pospíšil.

Okresní přebor žáků, sk. o 1.–7. místo – 18. kolo: 66 Tovačov – Kojetín (NE 14) Ossos, 67 Hustopeče – Troubky (NE 10) Bubeník, 68 Ústí – Soběchleby (NE 14) Šerý.

Okresní přebor žáků, sk. o 8.–14. místo – 18. kolo: 66 Kozlovice – Dukla Hranice (NE 10) M. Pospíšil, 67 Pavlovice – Bělotín (NE 10) Markovič, 68 Prusinovice – H. Moštěnice (NE 14.30) OFS Kroměříž.

KP dorostu: 1. FCV Přerov B – Konice (SO 10 a 12.15) Vrána, R. Navrátil.

Turnaj přípravek: Horní Moštěnice (NE 13.30) Bělaška, Markovič.

Krajské přípravky: Hranice – Šumperk (NE 9) Vrána, R. Navrátil.

OFS Kroměříž: Domažlice – Kostelec u Holešova (SO 10) Maceček.

Zápas starých pánů: Bělotín – Spálov (SO 15) Bubeník. (ofs)