Z JEDNÁNÍ STK

STK vzala na vědomí:

Žádost o změnu termínu utkání:

20. kola OP st. žáků So Tovačov – So Hustopeče (ČT 3. května, 17 hod.),

Změny termínu turnajů ml. přípravky:

skupina A, pořadatel SK Hranice z 19. května na 12. května, 14.30 hod.,skupina A, pořadatel Sp. VTJ Lipník, ze 13. května na 20. května, 9 hod.,skupina B, pořadatel SK Hranice, v termínu 15. dubna se mění začátek na 9 hod.

STK uděluje pokutu za 4 ŽK: Bronislav Valenta (hráč So Pavlovice), Daniel Navrátil (hráč So Domaželice), Michal Menšík (hráč Ha Záříčí), Ondřej Mikšík (hráč D. Hranice) – všem oddílům odečteno 100 Kč ze soutěžní zálohy.

Pořádkové pokuty:

400 Kč – oddíl So Ústí za pozdní dodání soupisky A-družstva mužů.

Rozhodnutí STK:

STK neprojednávala žádosti So Ústí o změně termínů utkání OP mužů kvůli nesplnění náležitostí, nesprávný tiskopis.

Z JEDNÁNÍ DK

Zastavení činnosti:

Milan Zaoral (hráč So Kovalovice) 3 SU nepodmíněně od 25. března, DŘ čl. 31. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.

Žádost o prominutí trestu

Radim Slaměník (hráč So Újezdec) žádosti se vyhovuje, činnost povolena od 29. března (DŘ čl. 31). Poplatek za projednání 100 Kč odečten ze soutěžní záloh oddílu,Ondřej Knop (hráč Sl. Kojetín) žádosti se nevyhovuje (DŘ čl. 31). Poplatek za projednání 100 Kč odečten ze soutěžní záloh oddílu.

Předvolání:

DK OFS Přerov předvolává na 4. dubna v 16 hodin hlavního rozhodčího utkání Sokol Domaželice -TJ Sokol Ústí B Michala Grečmala, dále vedoucího družstva TJ Sokol Ústí B Pavla Bagára a kapitána TJ Sokol Ústí B Milana Rolince k projednání ohledně špatně vyplněného zápisu. Do vyřešení přestupku má hráč Petr Hupka pozastavenou činnost.

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

VÍKEND 31. 3. – 1. 4.

OP mužů – 15. kolo: 99 Dukla Hranice – SK Hranice B (SO 15) Klíma – Dreiseitel, Štětka, 100 Záříčí – Kojetín B (SO 15) Caletka – Bělaška, P. Pospíšil, 101 Stará Ves – Domaželice (NE 10, hř. Domaželice) Sigmund – Pelikán, Zaoral, 102 Ústí B – Soběchleby (NE 10) Částečka – Sedlák, Šerý, 103 Újezdec – Troubky B (SO 15) Grečmal – Oulehla, Ossos, 104 Lazníky – Býšk./H. Újezd B (NE 15) Kičin – Dubravský, R. Navrátil, 105 Kovalovice – Pavlovice (NE 15) Zavřel – Knop, P. Pospíšil SDR1.

OS mužů, sk. A – 15. kolo: 99 Lověšice – Čekyně (SO 15) Kičin, 100 Záříčí B – Bochoř (NE 15) M. Navrátil, 101 Polkovice – Vlkoš (SO 15) K. Navrátil, 102 Lobodice – Uhřičice (NE 15) Menšík – Kadaník, Zaoral, 103 1.FC Viktorie Přerov B – Křenovice (NE 15) Rýpar, 104 H. Moštěnice B – Brodek B (NE 15) Vrána, 105 Měrovice – Říkovice (NE 15) Odstrčil SDR1.

OP dorostu – 15. kolo: 57 Pavlovice – Troubky (NE 12.30) Dokoupil, 59 H. Moštěnice – Radslavice (NE 12.30) Vrána, 60 Bělotín – Újezdec (SO 15) Hohnová.

OP žáků, sk. o 1. – 7. místo – 15. kolo: 57 Ústí – Tovačov (NE 14) Šerý, 58 FKM Opat./Všech. – Kojetín (SO 10) Bubeník, 59 Soběchleby – Troubky (NE 14) Bubeník.

OP žáků, sk. o 8. – 14. místo – 15. kolo: 57 Prusinovice – Kozlovice (NE 13) OFS Kromeříž, 58 H. Moštěnice – Vlkoš (SO 12.30) Kupcová, 59 Bělotín – Dukla Hranice (SO 12.45) Hohnová.

KP dorostu: 1.FC Viktorie Přerov B – Mohelnice (NE 10) AR1 Grečmal, AR2 Bělaška. (ofs)