Z JEDNÁNÍ STK

Pořádkové pokuty:

200 Kč – TJ So Drahotuše, nehlášení výsledků, FK Sl.Kojetín-Koválovice, nehlášení střelců branek
250 Kč – 1.FC Viktorie Přerov, porušení SŘF čl.3.7 a RS OFS Přerov čl.4.

Upozornění:

STK OFS Přerov upozorňuje oddíly a rozhodčí na dodržování Souboru předpisu čl.42 odst.6 tzn­.všechny RP napsané v zápise o utkání musí mít stejný název oddílu na všech RP, ID číslo a znak FAČR. Jakékoliv odlišnosti v názvu jsou nepřípustné.

Z JEDNÁNÍ DK

Zastavení činnosti:

Ondřej Vinklárek (hráč FKM Opat./Všech.), 3 SU nepodmíněně od 2. května DŘ čl.1/7b, poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.
Ondřej Jurečka (hráč So Říkovice), 1 SU nepodmíněně od 28. dubna DŘ čl.1/6a, poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.
Michal Joska (hráč TJ So Radslavice), 2 SU nepodmíněně od 2. května DŘ čl.1/3a, poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.
Rozhodčí: – Miroslav Dreiseitel (rozhodčí), udělena důtka DŘ.3/2a, poplatek 100 Kč za projednání.

Funkcionáři: – Jiří Kadlčík (trenér SK Bochoř), zastavení výkonu všech funkcí 4 SU nepodmíněně od 22. dubna, DŘ 1/3a, poplatek 100 Kč za projednání.

Jaromír Baroš (vedoucí FC Dukla Hranice), zastavení výkonu funkce vedoucího nepodmíněně od 21. dubna do 20. června, DŘ 1/10d, poplatek 100 Kč za projednání.
Oddíl: FC Dukla Hranice udělena pokuta ve výši 3000 Kč dle DŘ 2/2b, splatnost pokuty do 15-ti od zveřejnění v úřední zprávě, poplatek 100Kč odečten ze soutěžní zálohy.

Žádost o prominutí trestu: René Suchánek (hráč So Domaželice), žádosti se nevyhovuje, činnost povolena od 30. dubna DŘ čl.31, poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.

Obsazení rozhodčích

Víkend 11.-12. května

OP mužů – 21. kolo: 141 Čekyně – Želatovice B (SO 16.30), Baroš – Zdráhal, P. Pospíšil. 142 Domaželice – 1.FC Viktorie Přerov B (NE 10.00), Zavřel – Axamit, Lecián. 143 Kojetín – Kovalovice B- FKM Opat./Všech. B (NE 16.30), M. Pospíšil – Baroš, Zaoral. 144 Sp. VTJ Lipník B – Troubky B (NE 16.30), Skopalík – Kičin, Palinek, hř. Dolní Újezd. 145 Soběchleby – Pavlovice (NE 10.00), Grečmal – Pumprla, Zaoral. 146 Býš. – Horní Újezd B – Hustopeče n. B. (SO 16.30), Štětka – R. Navrátil, Zaoral, hř. Horní Újezd. 147 Bochoř – Újezdec (NE 16.30), Dreiseitel – R. Navrátil, Šerý SDR2.

OS mužů, skupina A – 17. kolo: 97 Vlkoš – Horní Moštěnice B (NE 16.30), Ossos. 98 Lobodice – Uhřičice (NE 16.30), K. Navrátil. 99 Beňov B – Křenovice (SO 16.30), M. Pospíšil. 100 Lověšice – Brodek u Př. B (SO 16.30), Skopalík. 101 Polkovice – Měrovice (SO 16.30), K. Pospíšil. 102 Stará Ves – Říkovice (SO 16.30), Lecián.
OS mužů, skupina B – 17. kolo: 97 Lazníky – Černotín (NE 16.30), Karaban – SDR1, hřiště Černotín. 98 Prosenice – Dukla Hranice (odehráno), 99 Drahotuše – Potštát (SO 16.30), Bubeník. 100 KMK Zubr Přerov – Jezernice (SO 16.30), Kičin. 101 Bělotín B – Horní Nětčice (NE 14.00), Vrána. 102 Skalička – Žákovice (SO 16.30), Částečka – Bubeník, Šerý.
OP dorostu – 17. kolo: 97 Vlkoš – Soběchleby (NE 14.00), Ossos. 98 Radslavice – Dukla Hranice (NE 13.30), Frydrych. 99 Ústí – Křenovice (NE 10.00), Šerý. 100 Lověšice – Troubky (NE 16.30), Bubeník SDR2. 101 Bělotín – volno, 102 Újezdec – Hustopeče (SO 13.30), Skopalík.
Okresní přebor žáků – 17. kolo: 97 Vlkoš – Horní Moštěnice (NE 10:00), Palinek. 98 Tovačov – Kojetín/Kovalovice (NE 16:30), Hrčo. 99 Ústí – Domaželice (NE 14.00), Karaban SDR1. 100 Soběchleby – Troubky (NE 14.00), Kičin SDR3. 101 Bělotín – Pavlovice (NE 10.00), Bubeník. 102 Kozlovice – FKM Opat./Všechovice (NE 10:00), Zdráhal.

Dohrávka: 13. kolo: 76 – Skalička – Dukla Hranice (NE 14.00), K. Pospíšil – Zdráhal, P. Pospíšil.

Okresní přípravky: Horní Moštěnice (SO 13.00), Karabina, M. Pospíšil. 1.FC Viktorie Přerov (NE 9.00), Markovič, P. Pospíšil. Horní Moštěnice (NE 13.00), Lecián, Markovič. Dolní Újezd (NE 13.00), Palinek , R. Navrátil SDR3, Hranice (NE 14.00), Karabina, Konupčík.

Krajská přípravka: 1.FC Viktorie Přerov – Hranice (SO 9.00), Karabina, Maceček.(ofs)