ZPRÁVA SEKRETÁŘE

Sekretář OFS Přerov upozorňuje oddíly na odevzdání čerpání Dotace MŠMT ČR-Program V na r. 2012 (do 20. října 2012). Je potřeba dodat Soupis položek o úhradách plateb, originály účetních dokladů (u faktur doložit provedenou úhradu), Stanovy oddílu, doklad o zvolení statutárních zástupců oddílu a kopii výpisu z účtu oddílu. Po kontrole dodaných originálů účetních dokladů vám bude převedena finanční částka na účet. Prosím, nečekejte do posledního dne!

Z JEDNÁNÍ STK

Nařízení termínů utkání:

STK nařizuje odehrát utkání 9. kola OSM sk. A, So Lobodice – Haná Měrovice (ST 17. října 15.30) bez čekací doby,
STK nařizuje odehrát utkání 9. kola OPM, Spartak VTJ Lipník B – So Pavlovice, (ST 17. října 15.30) bez čekací doby.
Schválení termínů utkání:

STK schválila dohodu nesehraného utkání 9. kola OPŽ, So Ústí – FKM Opatovice-Všechovice (ČT 11. října 15.00),
STK schválila dohodu nesehraného utkání 9. kola OPD, Un Lověšice – So Újezdec (ČT 18. října 15.30) bez čekací doby,
STK schválila dohodu nesehraného utkání 9. kola OSM sk. B, So Bělotín B – So Černotín (PÁ 12. října 16.00).
STK bere na vědomí :

změnu utkání 2. kolo OPŽ, So Vlkoš – So Bělotín (NE 4. listopadu 9.00) poplatek,
změnu utkání 11. kolo OSM sk. A, FC Beňov B – So Polkovice (SO 20. října 15.00) hřiště Polkovice, změna pořadatele, poplatek 250 Kč odečten oddílu FC Beňov.
Kontumace utkání:

STK kontumuje utkání 9. kola OPM Sl. Kojetín – FK Troubky B, 3:0 a 3 body ve prospěch Sl. Kojetín, utkání ukončeno pro malý počet hráčů hostů.
STK uděluje pokutu za:

4 ŽK – Tomáš Stryk (hráč Dukla Hranice) 100 Kč odečteno ze soutěžní zálohy oddílu,
4 ŽK – Zdeněk Rossák (hráč 1.FC Viktorie Přerov) 100 Kč odečteno ze soutěžní zálohy oddílu,
4 ŽK – Tomáš Pekný (hráč FC Želatovice) 100 Kč odečteno ze soutěžní zálohy oddílu.
Předvolání STK:

STK předvolává na zasedání STK dne 17. října 2012 v 16 hod. zástupce oddílu So Soběchleby a hráče družstva st. žáků Daniela Grygara. Na zasedání předloží oddíl registrační průkaz tohoto hráče a prohlášení o zdravotním stavu všech hráčů družstva starších žáků
Předání do KR:

STK předává k projednání do KR rozhodčího Petra Knopa
Pořádkové pokuty:

2 000 Kč oddíl FK Troubky za nedohrané utkání 9. kola OPM, porušení SŘF čl. 57,
200 Kč oddíl Spartak VTJ Lipník nad Bečvou, porušení SŘF čl. 57.

Z JEDNÁNÍ DK

Zastavení činnosti:

Patrik Janovský (hráč So Hustopeče nad Bečvou) 2 SU nepodmíněně od 8. října, DŘ čl. 1/3a. Poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Jaroslav Pavlištík (hráč So Hustopeče nad Bečvou) 3 SU nepodmíněně od 8. října, DŘ čl. 1/3b. Poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Jakub Dvorský (hráč Dukla Hranice) 1 SU nepodmíněně od 7. října, DŘ čl. 1/1. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Tomáš Lahoda (hráč Dukla Hranice) 3 SU nepodmíněně od 7. října, DŘ čl. 1/7a. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Tomáš Margecín (hráč So Křenovice) 3 SU nepodmíněně od 7. října, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Jakub Hrabal (hráč 1.FC Viktorie Přerov) 1 SU nepodmíněně od 7. října, DŘ čl. 1/1. Poplatek 100 Kč zálohy + 100 Kč nedostavení do DK odečten ze soutěžní zálohy oddílu.
Změna trestu:

– Miloslav Jančík (hráč So Soběchleby), žádosti se vyhovuje, činnost povolena od 11. října, DŘ čl. 31. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.
Pokuta:

1 500 Kč oddíl So Pavlovice za porušování rozhodnutí orgánů FAČR, DR čl. 1/11. Pokuta je splatná do 15 dnů od doručení vyrozumění.

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

VÍKEND 13. – 14. ŘÍJNA

OP mužů – 10. kolo: 64 Želatovice B – 1.FC Viktorie Přerov B (SO 15.00) Kičin – Vrána, Zaoral, 65 FKM Opatovice/Všecho­vice B – Čekyně (NE 10.00) Oulehla – Frydrych, Bubeník SDR1, 66 Troubky B – Domaželice (NE 15.00) Karaban – Grečmal, Zdráhal, 67 Pavlovice – Kojetín-Kovalovice B (NE 15.00) Štětka – Šerý, Vrána, 68 Hustopeče – Spartak VTJ Lipník B (NE 15.00) M. Pospíšil – Páral, Odstrčil SDR2, 69 Újezdec – Soběchleby (SO 15.00) Klíma -Axamit, Zdráhal, 70 Bochoř – Býškovice/Horní Újezd B (NE 15.00) Pelikán – Hrčo, Ossos.

OS mužů, sk. A – 10. kolo: 55 Horní Moštěnice B – Křenovice (NE 15.00) Kičin, 56 Brodek B – Uhřičice (SO 15.00) K. Navrátil, 57 Měrovice – Vlkoš (NE 15.00) Walter, 58 Řikovice – Lobodice (NE 15.00) Knop, 59 Stará Ves – Beňov B (SO 15.00) Hrčo SDR3, 60 Polkovice – Lověšice (SO 15.00) Skopalík.
OS mužů, sk. B – 10. kolo: 55 Černotín – Potštát (NE 15.00), Dokoupil SDR2, 56 Jezernice – Dukla Hranice (NE 10.00) Baďura SDR1, 57 Horní Nětčice – Lazniky (NE 15.00) Bubeník, 58 Žákovice – Prosbnice (SO 15.00) Dokoupil, 59 Skalička – Drahotuše (NE 14.00) Sedlák, 60 Bělotín B – KMK Zubr Přerov (NE 12.30) Kulička.

OP dorostu – 10. kolo: 55 Soběchleby – Křenovice (SO 15.00) Bubeník, 56 Troubky – Dukla Hranice (NE 10.30) Axamit, 57 Vlkoš – volno, 58 Hustopeče – Radslavice (SO 15.00) Šerý, 59 Újezdec – Ústí (SO 12.00) Axamit, 60 Bělotín B – Lověšice (SO 15.00) Karaban SDR4.

OP žáků – 10. kolo: 55 Horní Moštěnice – Domaželice (SO 12.30) Hrčo SDR3, 56 Troubky – Kojetín-Kovalovice (NE 12.30) Zdráhal, 57 Pavlovice – Vlkoš (NE 12.45) Vrána, 58 FKM Opatovice/Všecho­vice – Tovačov (SO 10.30) Karaban SDR4, 59 Kozlovice – Ústí (NE 10.00) M. Pospíšil, 60 Bělotín – Soběchleby (SO 12.45) Karaban SDR4.

Krajský přebor dorostu: Viktorie Přerov – Čechovice (NE 10.00 a 12.15) AR1 Skopalík, AR2 Ossos.

1.B. třída dorostu, sk. B – 10.kolo: 101064 Želatovice – Určice (NE 12.30) Karaban, 101065 Horní Moštěnice – Hlubočky (NE 12.30) Kičin.

Okresní přípravky: Radslavice (SO 10.00) M. Pospíšil, Markovič. Soběchleby (SO 9.00) Skopalík, Zdráhal. 1.FC Viktorie Přerov (SO 10.00) Vrána, Zaoral.

Krajské přípravky: Hranice – Prostějov (SO 9.00) Bubeník, Šerý.

Okres Kroměříž – 3. třída, sk. B – 10. kolo: 3–10–6 Bezměrov – Bařice (NE 14.30) K. Navrátil.

Okresní přebor – dohrávky 9. kola: 60 Spartak VTJ Lipník – Pavlovice (ST 15.30) Bubeník – Sedlák, Štětka.

Okresní soutěž: 52 Lobodice – Měrovice (ST 15.30) K. Pospíšil – P. Pospíšil, Zaoral, 49 Bělotín B – Černotín (PÁ 16.00) Sedlák.

Dorost: 50 Lověšice – Újezdec (ČT 15.30) Markovič. (ofs)