Úvod zápasu vyšel lépe domácím, ale jen co se týká skóre. Stokláskova rána z dálky byla krásná, ale podle domácího trenéra Miroslava Poláška také šťastná.

„Hosté byli v prvním poločase lepší, víc drželi míč. Paradoxně jsme šli do vedení my," řekl kouč Troubek.

„Od patnácté minuty jsme byli fotbalovější. Do té doby měl ale soupeř několik šancí. Pak už se nám dařilo o něco lépe, ale poločas jsme i tak prohráli," prohlásil trenér Hněvotína Radek Šindelář.

V poločase měl ale kormidelník hostů šťastnou ruku. Místo Zapletala poslal na hřiště druhého útočníka Dudu a tento tah se mu náramně vyplatil.

„Připravovali jsme se na Stokláska, proto jsme chtěli zhustit střed pole. Jenže on nám tam stejně chodil, takže jsem v poločase udělal změnu. Trochu jsme zariskovali, začali hrát ofenzivněji a vyšlo to výborně," uvedl.

Už ve 48. minutě Hněvotín vyrovnal. Po centru Dokoupila skóroval Novák.

„Byl to takový podivný gól. Vypadalo to, že si to hráč soupeře srazil rukou k noze a pak dal gól. Od té doby začal být zápas hodně nervózní," mínil domácí trenér Polášek.

„Měli jsme pak ale trochu víc ze hry, jenže po brejku jsme dostali druhý gól," doplnil

Dokonalý obrat se podařil krátce po odehrané hodině. Duda uvolnil Křižana a ten přízemní střelou rozhodl o vítězství Hněvotína.

„Pak už se fotbal nehrál. Byl to boj, neustále docházelo k tvrdým soubojům. Stala se z toho bitva," popsal závěrečnou půlhodinu Šindelář.

„Docházelo tam k hromadě simulování, oplácení, zakopávání míčů. Nechci si stěžovat, ale rozhodčí tomu nechal volný průběh, místo aby to řešil," poznamenal Polášek.

Vyhrocená bitva se dohrávala o deseti mužích na obou stranách. Domácí Čevela byl vyloučen po dvou žlutých kartách. Hostující Skoumal přímo. Na výsledku to ale už nic nezměnilo.

FK TROUBKY – FC HNĚVOTÍN 1:2 (1:0)

Branky: 15. Stoklásek – 48. Novák, 63. Křižan. Rozhodčí: Boháč – Vedral, Jelínek. ČK: 75. Čevela – 85. Skoumal.

Troubky: Frehar – J. Haviernik, Čevela, Stískal, Obrtel – Stoklásek, R. Haviernik – Škola (30. Petráš), Němčák, Ticháček – Kučera (65. Pospíšil). Trenér: Miroslav Polášek.

Hněvotín: Běhalík – Dokoupil, Zamykal, Šulc, Novák – Zapletal (46. Duda), Kawij, Skoumal, Láner, Chabičovský – Křižan (80. Veselský). Trenér: Radek Šindelář.