Bezbranková remíza. Kozlovice se na jaře poprvé doma střelecky trápily

Kozlovice – Krásné a opravdu již jarní nedělní odpoledne v Kozlovicích bohužel zrovna atraktivní fotbal nepřineslo. Místní tým přivítal v prvním domácím utkání po zimní přestávce Bystřici nad Pernštejnem, a jestli první vzájemné střetnutí obou celků v divizi D skončilo westernovou přestřelkou 4:4, tentokrát měli kanonýři na obou stranách střelný prach vyschlý. Diváci viděli bezbrankovou remízu.

27.3.2016

Fotbalisté Kozlovic (v pruhovaném) proti Bystřici nad PernštejnemFoto: DENÍK/Jan Pořízek

„V prvním poločase jsme měli tři obrovské tutovky, soupeř tam sice nastřelil tyč, ale to, že jsme neproměnili šance z první půle, dnes rozhodlo zápas," měl po utkání jasno kouč Kozlovic Roman Matějka.

Oba týmy se v úvodu utkání spíše oťukávaly, první vzrušení přišlo až po deseti minutách. Zkušený Tomáš Bureš v brance domácích si však nebezpečnou střelu po zemi v podání Prášila pohlídal.

Hned vzápětí se na druhé straně přihlásili o slovo kozli, Kaďorkův centr na Galetku sice byl nebezpečný, útočníka ale v ideální pozici nakonec nenašel.

Obrovskou šanci spálil mladý kroměřížský útočník ve službách Kozlovic v 18. minutě. Libor Žůrek mu poslal dlouhý míč za obranu, Galetka si ale s vyběhnutým gólmanem Bystřice Trávníčkem neporadil, spíše se jej zalekl a míč poslal vedle branky.

Od té doby byla aktivita v první půli na straně domácích, ani další velká šance Galetky však gólem neskončila. Skórovat tak mohli paradoxně hosté, utěšená střela Zbytkovského z jedné ovšem skončila jen na levé tyči Burešovy brány.

„Soupeř pak už neměl nic. Dnes nám to tam prostě nespadlo. Prvních dvacet minut začala Bystřice aktivně, pak se to začalo překlápět na naši stranu," hodnotil Matějka další vývoj duelu.

Zklamáním pak mohl být pro slušných 380 diváků druhý poločas divizního souboje. Kozlovičtí sice měli míč více na kopačkách, po většinu hry ale byly k vidění spíše nakopávané míče. Světlou výjimkou byla 69. minuta, kdy Kaďorkův centr tentokrát našel přesně hlavu Adama Galetky, domácí útočník však jen potvrdil své nedělní střelecké trápení, když orazítkoval břevno.

„Trošku nám chyběla kombinační hra, střed nefungoval tak, jak by mohl. Nakopávaná ale samozřejmě vznikla taky z toho, že za stavu 0:0 nechce nikdo prohrát, takže se to uklízelo na jistotu," dodal na závěr domácí trenér.

Jeho tým tak v tabulce soutěže figuruje na osmém místě, tři body a dvě příčky za přerovskou Viktorkou. Bystřice nad Pernštejnem je o další tři body nazpět na jedenáctém místě. Další mač sehrají Kozlovice v neděli v Tasovicích.

FK Kozlovice – SK Bystřice nad Pernštejnem 0:0

Rozhodčí: Řezníček – Horák, Silný. ŽK: Tomčík, Sikora, Drápal, Schlehr – Malý, Vícha. Diváci: 380.

Kozlovice: Bureš – Krejčíř, Martin Král, Tomčík, Heger – Kaďorek, Axamit (82. Hradil), Schlehr, Sikora (57. Šolín) – Žůrek, Galetka (72. Drápal). Trenér: Roman Matějka.

Bystřice nad Pernštejnem: Trávníček – Blaha (56. Mezník), Vícha, Chocholáč, Mitáš – Adamec, Padrtka, Zbytkovský, Sklenář, Malý – Prášil. Trenér: Martin Maša.

Tabulka

Tabulka

27.3.2016 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Ostatní služby 16 600 Kč Pracovníci heren (kromě krupiérů) Pracovník/ce herny - kasina. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16600 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Zájemci se mohou hlásit u paní Priechodské:, - telefonicky na čísle 774 519 999;, - osobně v tyto termíny: středa 10. - 14.9.2018 vždy od 10,00 do 12,00 hod.. Pracoviště: Bonver win, a.s. - pracoviště přerov, husova 6, Husova, č.p. 1183, 750 02 Přerov 2. Informace: Priechodská, +420 774 519 999. Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 90 Kč Úředníci ve skladech Expedient. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Paulla, s.r.o. - pracoviště lipník nad bečvou, Svat. Čecha, č.p. 1656, 751 31 Lipník nad Bečvou. Informace: Alena Jurčová, +420 720 742 050. Výroba - Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků 25 000 Kč Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků Lakýrník. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nástup možný IHNED. Pracovní doba od 06:00hod., , Požadavky:, nutná praxe a zkušenosti v daném oboru, , Náplň práce:, lakování kovových konstrukcí, , Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Eva Madejová:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalista@renosteel.cz;, - telefonicky (Po- Pá od 8:00 do 11:00hod.) na čísle 773 279 685;. Pracoviště: Renosteel s.r.o. - pracoviště kojetín, náměstí Svobody, č.p. 268, 752 01 Kojetín. Informace: Eva Madejová, +420 773 279 685. Výroba - Výroba Obsluha strojů 20 000 Kč Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva Dělníci dřevovýroby - třídění a ukládka řeziva. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Kotrla a.s. 02, Potštátská, č.p. 611, 753 01 Hranice 1. Informace: Jiří Bartoň, +420 777 711 559.