Béčko mužů si mohlo upevnit pozici na čele tabulky okresní soutěže, v cestě stála však Bochoř a remíza 1:1 (0:0) pro obě družstva nic neřeší. Za domácí 1.FCV skóroval Jakub Hrabal, jenž se trefil už ve čtyřech zápasech po sobě. Za hosty se zapsal do střelecké listiny Vrána.

Áčka divizních dorostenců U19 a U17 odjížděla do Slušovic jako jasní papíroví favorité. Člověk míní, příroda mění. Body se do Přerova neimportovaly, oba týmy prohrály shodně 1:0 jen s tím rozdílem, že starší dostali branku až ve druhé půli, kdežto mladší už v prvním dějství.

Aby se to nepletlo, 0:1 prohrála i rezerva starších dorostenců U18 v utkání krajského přeboru doma s Černovírem po bezbrankovém poločase. Žalostné brankové vystoupení dorosteneckých týmů napravovalo pouze béčko mladších dorostenců U16. Do poločasu branka ještě nepadla, ale po příchodu z kabin se trefil Zedek a rozhodl o nejtěsnějším vítězství. Ve čtyřech utkáních dorostu vstřelil 1.FCV pouze jedinou branku.

Patnáctka, nejstarší žákovská kategorie, porazila doma Velké Meziříčí brankami Grečmala a Pláška 2:0 (1:0). Po bodu si rozdělili čtrnáctiletí. V první půli dostal Přerov do vedení Baďura, ale Meziříčí po příchodu z kabin vyrovnalo na konečných 1:1.

Střetnutí třináctiletých skončilo 9:5 (2:2, 3:2, 2:0, 2:1). Branky: Kunkal 2, Olšanský, Švantner, Ťápal, Dostál, Vojtková, Beňa a Macháček. Nejmladší kategorie U12 odehrála poločasy 1:2, 0:3, 1:2, 1:4, dohromady tedy 3:11. Branky: Hluší, Motáň, Macháček.

Přípravka U9, svěřenci trenérů Vencela a Vařechy, triumfovala na turnaji skupiny B v Radslavicích, soupeřům nastřílela ve třech zápasech 38 branek – Krátký 8, Seehof 7, Uriča, Viznar 4, Vařecha, Bělka a Bartůněk 3, Vencel, Večerka 2, Dzieža a Novák 1. Na domácím turnaji skončila mladší přípravka U8 (skupina D) čtvrtá, dala 10 gólů. Úspěšní střelci: Otáhal 4, Uriča a Slaměník 2, Holík a Baran 1.

Potvrdit zisk bodu z Nového Města budou chtít divizní muži v sobotu od 14 hodin doma s Vyškovem. Ve Vlkoši hraje v neděli od 14.30 béčko mužů. Reputaci by si měla napravit áčka dorostenců v domácích soubojích s Bystřicí pod Hostýnem v neděli od 10.15 a 12.30 hodin. Rezervy dorostenců cestují do Konice. S Vyškovem se budou měřit i všechny žákovské kategorie, ovšem na jeho půdě. (lj)