Jiří Nezhyba, Jaroslav Přikryl a Petr Bundil ukázali naplno svůj střelecký um. „Hattricků jsem dal už více, dal jsem i čtyři nebo pět gólů za zápas, ale tři hattricky různých hráčů? To jsme tady ještě nezažili,“ usmíval se zkušený útočník Jaroslav Přikryl. „Každého nás to stálo plato piv,“ prozradil.

Rezerva Brodku, jehož A-tým se letos po 14 letech vrátil do krajského přeboru, je složena ze zkušených hráčů. Jednou z výjimek byl v neděli 21letý Petr Bundil. Také on se v neděli postaral o hattrick.

„Určitě jsme nic takového nečekali, po čtrnácti minutách jsme vedli o čtyři góly. Křenovice měly úplně nový tým,“ kroutil hlavou Petr Bundil. „Ale je pravda, že tři hattricky v jednom zápase už jsem zažil v přerovském dorostu,“ přidal perličku.

„Nejvíc si cením asi třetího gólu, když jsem překopl zeď a dal svůj vůbec první gól z přímáku,“ pochlubil se střelec, který je jinak členem brodeckého A-týmu a rezervě tak v neděli vydatně vypomohl. „Po zápase jsme sedli a oslavili to u pivečka,“ dodal Bundil.

Třídenní oslavy za tři hattricky v Brodku nicméně nepřipadaly v úvahu. Už ve středu totiž brodecké béčko čeká atraktivní domácí bitva s Lověšicemi v rámci okresního poháru. A domácí chtějí porazit soka z vyšší soutěže – z okresního přeboru.

V okresní soutěži jsou Brodečtí favoritem. Po třech kolech neztratili ani bod.

„Letos bychom to chtěli dotáhnout konečně na tu první příčku. Zatím nám to vychází podle představ,“ je spokojen Jaroslav Přikryl.

A že by si Přikryla nebo Nezhybu vytáhlo o čtyři soutěže výš do týmu brodecké áčko?

„To ne, nám to stačí takhle si zahrát fotbálek,“ uzavřel Přikryl s úsměvem.