„Chtěl bych poděkovat delegátům valné hromady za to, že mě již třetí volební období podpořili ve funkci,“ řekl Páral po svém zvolení. „Poděkoval bych také panu Josefu Zavadilovi za jeho dlouholetou činnost člena výkonného výběru a v posledním období místopředsedy okresního fotbalového svazu. Byl nám velice nápomocen a budu se těšit na další spolupráci,“ doplnil předseda.

Do výkonného výboru byli zvoleni Ivan Bardoň, Petr Caletka, Jarmila Kyasová, Roman Maceček, Pavel Pumprla a Martin Skýpala.

V novém volebním období se vedení fotbalu na Přerovsku bude chtít zaměřit hlavně na návrat dětí na hřiště, spolupráci se školami a komisí mládeže, oživení brankářské školy či školení trenérů.

„Z každého šlágru kola i některých zápasů mládeže bychom chtěli dávat na naše internetové stránky informace a fotky. Chtěli bychom také uspořádat anketu Fotbalista roku, kde budou ocenění ti nejlepší v kategoriích mužů, mládeže, přípravek, případně trenér roku nebo osobnost roku,“ nastínil Roman Páral.

„Především musíme ve spolupráci s oddíly zabránit tomu, aby se nestalo to, co letošní rok. Aby nám pět oddílů ukončilo činnost z důvodu zániku registrace. Musíme pracovat na tom, aby alespoň mládežnické kategorie v těchto oddílech zůstaly zachovány,“ zdůraznil.

Valná hromada Okresního fotbalového svazu Přerov se v úterý uskutečnila v klubu Teplo za zpřísněných epidemiologických opatření. Všichni účastníci museli doložit negativní test, nebo se na místě nechat otestovat.

OFS Přerov

Předseda:
Roman Páral - 33 hlasů (z 33)

Členové VV OFS Přerov:
Ivan Bardoň - 32 hlasů
Petr Caletka - 33 hlasů
Jarmila Kyasová - 32 hlasů
Roman Maceček - 33 hlasů
Pavel Pumprla - 32 hlasů
Martin Skýpala - 32 hlasů

Členové Revizní komise:
Miroslav Hrubý, Tomáš Pindroch, Petr Bureš