„Ale Šternberk je suverénní. Tak si představuji mančaft, který chce postoupit do divize. To znamená suverénně projet krajským přeborem. My máme cíl jasný, chceme uhrát 35 bodů. To, co uhrál Šternberk na podzim. Jdeme si za tím,“ prozradil želatovický trenér Jiří Jemelka.

Jeho tým už ve 27. minutě vedl 2:0 a nerozhodila jej ani penalta a z ní gól hostů do šatny.

„Nechali jsme si tam bohužel jednou utéct hráče, byla z toho penalta. V kabině jsme si ale řekli, že musíme pokračovat v tom výkonu, který jsme odehráli v prvním poločase,“ zmínil Jemelka.

Po změně stran pokračovala želatovická dominance, ze které mohlo klidně vzejít více než dvě branky. Lutín navíc závěr zápasu dohrával v deseti, neměl už koho poslat na plac.

„Želatovice byly znatelně lepší i v první půlce. V tom dnešním složení, ve kterém jsme byli, to bylo takové tristní. Po vystřídání dvou hráčů, kteří už toho měli dost, ještě přišlo to zranění. Měli jsme na lavce už jen dalšího zraněného, který do zápasu nemohl nastoupit. Takže jsme dohrávali v deseti a padl ještě jeden gól,“ hodnotil kouč Lutína Pavel Kubíček.

„Za bojovnost ale musím kluky pochválit. Soupeř pro nás samozřejmě byl nadstandardní, navíc velké hřiště je pro nás trošku problém,“ uzavřel trenér hostů.

Mikuláš Zbořil a jeho přítelkyně, volejbalistka Lucie Zatloukalová.
Mazlení s pohárem i pozdrav do Přerova. Kundrátek a Zbořil se loučí titulem

FC Želatovice – TJ Sigma Lutín 4:1 (2:1)

Branky: 23. Bielko, 27. R. Goldemund, 67. Rybka, 83. Dlouhý – 43. z pen. Kubáč.

Rozhodčí: Šteier – Petrásek, Bašný. ŽK: Dlouhý, Calábek – Pavlík. Diváci: 100.

Želatovice: Čech – Rybka, Krejčíř, Koutný, R. Goldemund – Calábek, Zezulka (76. S. Jemelka), Dlouhý – Čtvrtníček (76. Mohapl), Bielko (60. P. Němec), Zehnálek (66. Rychlík). Trenér: Jiří Jemelka.

Lutín: Nejezchleb – Brhel, Navrátil, Chrást, Konečný – Pavlík – Rec (79. Synek), Kubáč, Vymazal – Brázdil (79. Rjabčenko), Dudík (46. Gallik). Trenér: Pavel Kubíček.


Načítám tabulku ...