29. kolo:

Čechovice - Konice 3:0

Branky: 26. Halouzka, 63. Šteigl, 73. Trajer.

Čechovice - Konice | Video: Radomír Novák

Pavel Kucharčuk (trenér Čechovic): „Chtěli jsme s Konicí odčinit debakl z minulého týdne, což se nám podařilo. Soupeř hrozil ze standardních situaci které zahrával velice dobře. Utkání bylo za mě pohledné se spoustou šancí a řekl bych, že jsme si vítězství zasloužili o něco více za což jsme rádi.“

Fotogalerie: TJ Sokol Čechovice - Sokol Konice

Petr Ullmann (trenér Konice): „Poslední venkovní zápas v Čechovicích - derby. Herně to nebylo špatné. Hlavně v první půli. Za stavu 0:0 jsme měli tři stoprocentní šance, které Holub neproměnil. Mohlo to vypadat jinak a utkání se lámalo. Ze standardky jsme si nepohlídali Halouzku, který poslal domácí do vedení a soupeř nás potrestal. Konec poločasu byl rozkouskovaný. Haluza se tam zranil se zády, doufám, že se z toho brzy dostane. Chtěli jsme s tím něco udělat ve druhém poločase. Přeskupili jsme to, dali jsme Bačovského dopředu. Měli jsme tam pološance, dobré standardky, ale nebyli jsme vůbec důrazní. Honza Šteigl nás uprostřed přehrál, jeho výkon rozhodl. Nepokryli jsme ho, dal gól, další nachystal a prohráli jsme vysoko 0:3. Ukázal své kvality. Klukům nemám moc co vytknout, bojovali, šance jsme si vytvořili, ale měli jsme jít do vedení. Rozhodla produktivita a efektivita. Porážku musíme vzít a musíme se nachystat na poslední velmi těžký zápas s Želatovicemi. Chceme se nachystat a rozdat si to na férovku. Cíl jsme splnili, jsme zachráněni. Bodů jsme na jaře nahráli více, za což jsem rád. Chci, aby si to kluci užili a hráli kvalitní fotbal a nejlépe vítězně se rozloučili se sezonou.“