Dolany - Ústí 0:4 (0:3)

Druhý jasný triumf si připsalo mužstvo Ústí. Tentokrát se celku z Hranicka zadařilo na půdě Dolan u Olomouce. Hosté vedli už po prvním poločase 3:0 a ve druhé části zápasu měli několik dalších velkých příležitostí. Nakonec se urodilo až z akce v 90. minutě, kdy obrana Dolan kapitulovala počtvrté.

Bohuňovice - Velké Losiny 3:0 (1:0)

Premiérový domácí zápas v krajském přeboru vyšel Bohuňovicím na jedničku. Na Olomoucko zavítal tým Velkých Losin a nadšenému výkonu domácích dokázali hosté odolávat do 35. minuty. Další dva góly přidali hráči Bohuňovic po přestávce. V závěru sice Losinští zahrozili, v největší šanci však pomohlo domácím břevno.

Zábřeh - Černovír 3:1 (2:0)

Také ve druhém utkání nového ročníku krajského přeboru zvítězil tým Zábřehu. Proti Černovíru vedlo Sulko už po půlhodině hry 2:0 a hosté z Olomouce se marně snažili smazat ztrátu. V 69. minutě odskočili domácí už rozdíl tří branek, hostující Slovan zvládl korigovat skóre až v posledních momentech střetnutí.

Medlov -  Litovel 2:1 (0:0)

Na góly v utkání Medlova s Litovlí si museli diváci počkat až do druhého poločasu. Jako první mohli jásat hosté z Litovle, ale radost z vedení vydržela hráčům Tatranu jen pět minut. Z penalty totiž srovnal Muzikant a v koncovce utkání se podařilo domácímu mančaftu zápas otočit. Litovel měla ještě příležitost srovnat skóre, ale v dramatickém závěru chybělo hostům více přesnosti.

Opatovice - Lipová 1:3 (0:1)

Tři body si ze hřiště Opatovic dovezli hráči Lipové. K prvnímu gólu těsně před přestávkou jim pomohla nešťastná teč domácího hráče, ve druhé půli pak hosté během čtvrthodiny navýšili na rozdíl tří branek a mohli hájit velmi slibnou pozici. To se jim také podařilo, domácí pouze snížili z pokutového kopu na konečných 1:3.

Šternberk - Mohelnice 5:1 (3:0)

O první výhru sezony si fotbalisté Šternberku důrazně řekli už v úvodním dějství utkání proti Mohelnici. Defenzivu soupeře překonali během prvních pětadvaceti minut hned třikrát, a do druhé půle tak vstupovali s velkým náskokem. Hosté snížili v 55. minutě a měli blízko k dalšímu zdramatizování výsledku. To už se ale Mohelnici nepodařilo, dvě branky naopak přidali domácí a dali výsledku jasnou podobu.

Želatovice - Jeseník 2:3 (1:2)

Bitvu s Jeseníkem odstartoval pro Želatovice gólem už v 5. minutě Lukáš Dlouhý, hosté ale ještě do konce prvního poločasu dokázali otočit skóre. Pět minut po přestávce se domácí tým radoval z vyrovnání, nakonec však mohli jásat Jeseničtí. Rozhodující zásah přišel v 69. minutě z penalty a v dramatickém závěru už Jeseník výhru nepustil.

Kralice na Hané - Lutín 0:3 (0:1)

K exportu plného bodového zisku z trávníku Kralic na Hané výrazně přispěl v barvách Lutína Tomáš Los. Dva góly nachystal přesnými centry po standardních situacích, jeho nabídky zatloukli hlavou do branky jeho spoluhráči Chrást a Konečný. Třetí trefu pak přidal Los po individuální akci, domácí mužstvo z Prostějovska defenzivu soupeře překonat nedokázalo.