Hostující Přerované se prosadili zásluhou Jakuba Děrdy už po osmi minutách a těsné vedení drželi až do 35. minuty. Potom se totiž podařilo vyrovnat Alexandru Janovi, který tak zároveň stanovil i podobu poločasového skóre.

Hned dvě minuty po změně stran se prosadil Denis Bláha a dokonal tak lověšický obrat. Ten pak za další čtyři minuty vyšperkoval již třetím lověšickým gólem Nikolas Dycha a zdálo se, že by zápas od této chvíle mohl být už jen formalitou.

Tento scénář však již v 55. minutě odmítl Dominik Slaměník, který snížil znovu na rozdíl jen jediné branky. Stav 3:2 trval až do 70. minuty, ve které se podruhé v zápase prosadil Dycha a vrátil tak domácím jejich dvoubrankový náskok zpět.

Přerovští ale zbraně nesložili. Dvanáct minut před koncem se trefil Adam Peťka a dal svému celku ještě naději. Ta však padla se závěrečným hvizdem sudího Menšíka.

Domácí tak zůstávají s 27 body na místě pátém a jejich soupeři s pouhými devíti body na desáté příčce z dvanácti. Pod nimi jsou už jen Plumlov s Bělotínem.

TJ Union Lověšice – KMK Zubr Přerov 4:3

Branky: 35. Jano, 47. Bláha, 51. a 70. Dycha – 8. Děrda, 55. Slaměník, 78. Peťka.

Rozhodčí: Menšík – Mikeška, Josl. ŽK: Rossak, Dycha – Němec. Diváci: 40.

Lověšice: Neuwirth – Da. Bláha, Rossak, Keňo, Viznar, Kovář, Baran, Martinec, Macháček, Dycha, Fojtík, Obrtel, Soukup, Jano, Pumprla, Da. Bláha. Trenér: Lukáš Klor.

Přerov: Ryšavý – Durčák, Kršek, Kudlička, Machala, Machalík, Navrátil, Slaměník, Děrda, Božek, Němec, Pospíšil, Kupec, Peťka. Trenér: Tomáš Hlaváček.