„Počítali jsme s tím, že zápas bude bojovný, Lipník je bojovnější a agresivnější tým. Věděli jsme, že to nebude jednoduché, ale chtěli jsme stvrdit postup,“ komentovala od úvodních minut jasnou záležitost zkušená opora kozlovické rezervy David Střelec.

Fotbalisté FK Kozlovice proti TJ Slovan Bzenec (3:2). Tibor Heger (vpravo)
Za áčko i béčko. Heger při marodce pomohl k výhře Kozlovic

Branka na 3:0 ve 31. minutě měla speciální rozměr. Jednalo se totiž o stý vstřelený gól kozlů v sezoně, a tak byla vypsána speciální odměna. Nechybělo moc a do kasy by přispěl kapitán hokejové Komety Brno Martin Zaťovič, který na jaře zatím naskočil do pěti utkání. Svůj třetí gól v sezoně ale nepřidal.

„Snažili jsme se, aby to byl Zaťa, ten se toho ale zbavil a nahrál Niesnymu, takže ten nakonec bude platit pokutu,“ popsal David Střelec.

Hostem podcastu Hanácké ozvěny byl hokejista Martin Zaťovič, moderuje Ivan Němeček, 15. května 2024, Olomouc.
Hanácké ozvěny: Zaťovič o šancích Čechů na MS i sousedovi Kundrátkovi
Zdroj: Deník/Ivan Němeček

Přestože Kozlovice B už na rozdíl od zbytku soutěže odehrají jen dva duely, dvanáctibodový polštář na čele je dostačující. O pomyslné stříbro ještě zabojuje béčko Brodku u Přerova, které má momentálně čtyři kola před koncem pětibodový náskok na třetí Prosenice (Radslavice B). Ve hře je ještě Potštát, který ztrácí bodů šest.